Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Daria Zawiałow i jej trasa koncertowa "A Kysz! Tour"

Opublikowano: 06.07.2017

item
Daria Zawiałow rusza w trasę! Zapraszamy na pierwszą klubową trasę Darii promującą jej album „A Kysz!”. Podczas ostatnich koncertów Daria udowodniła, że jej występy to przede wszystkim rockowa energia, duża charyzma i świetny kontakt z publicznością. Koncerty na takich festiwalach jak Orange Warsaw, Open’er czy CoJestGrane24 rozbudziły apetyt fanów, który czas najwyższy zaspokoić podczas trasy koncertowej.
więcej

HEY FAYRANT TOUR z Piotrem Banachem

Opublikowano: 05.07.2017Ogłoszona w maju trasa koncertowa z okazji 25 lat na scenie HEY wywołała ogromne zainteresowanie. Czas na pierwszą (lecz nie ostatnią) niespodziankę! Na scenie wraz z zespołem pojawi się także Piotr Banach – założyciel HEY.

więcej

Festiwal Młodych Talentów - nabór do 30 czerwca 2017

Opublikowano: 26.06.2017

item
Katarzyna Nosowska zaprasza do Szczecina! Wygraj konkurs muzyczny - zgłoszenia tylko do 30 czerwca. Więcej na: www.festiwalmlodychtalentow.pl więcej

Julia Wieniawa "Oddycham" premiera singla i teledysku

Opublikowano: 23.06.2017


"Oddycham" to najnowszy singiel Julii Wieniawy, zapowiadający jej debiutancką płytę, nad którą obecnie pracuje. Po sukcesie, jaki przyniósł elektroniczno-popowy utwór "Na zawsze" nagrany z Zeppy Zep (Flirtini: Heartbreaks & Promises vol3), Julia postanowiła nagrać coś bardziej emocjonalnego.

więcej

Romantic Fellas premiera albumu "How To Be Romantic" i singla "I Wonder"

Opublikowano: 22.06.2017

item
Dziś premiera debiutanckiego albumu zespołu Romantic Fellas "How To Be Romantic" oraz singla i teledysku "I Wonder".
więcej

11. Festiwal Młodych Talentów - Odkryj Muzykę na Nowo!

Opublikowano: 13.06.2017

item
Ruszył nabór do 11. edycji Festiwalu Młodych Talentów – Nowa Energia. Zgłoszenia na konkurs przyjmowane są do 30 czerwca.


Przez cały czerwiec można zgłaszać się do konkursu muzycznego Festiwalu Młodych Talentów – Nowa Energia. To już jedenasta jego edycja. Jury przewodniczyć będzie Katarzyna Nosowska a nagrody fundują: wytwórnia Kayax i Szczecińska Agencja Artystyczna. Zwycięzcę poznamy podczas finałowego koncertu w Azoty Arenie.

więcej

MERY SPOLSKY debiutuje singlem i teledyskiem "Miło Było Pana Poznać"

Opublikowano: 19.06.2017


Z radością prezentujemy pierwszy singiel debiutantki MERY SPOLSKY - „Miło Było Pana Poznać”. Singiel zapowiada album, który ukaże się jesienią b.r. nakładem wytwórni Kayax.

więcej

Krzysztof Zalewski "Polsko" nowy singiel i teledysk

Opublikowano: 02.06.2017

item
Z radością prezentujemy najnowszy singiel Krzysztofa Zalewskiego "Polsko" i towarzyszący mu teledysk z udziałem Daniela Olbrychskiego.
więcej

"Republika. Nieustanne tango" najlepszą polską książką muzyczną 2016 roku!

Opublikowano: 29.05.2017

item
Miło nam poinformować, że w plebiscycie zorganizowanym w ramach Konkursu Polskich Krytyków Muzycznych KROPKA - Nagroda Publiczności za najlepszą książkę o muzyce wydaną w 2016 roku, przypadła Leszkowi Gnoińskiemu za "Republikę. Nieustanne tango".
więcej

Paulina Przybysz - "Dzielne Kobiety" premiera singla i teledysku

Opublikowano: 26.05.2017

item
Z radością informujemy o premierze singla PAULINY PRZYBYSZ - "DZIELNE KOBIETY", który zapowiada autorski solowy album artystki, wydany po raz pierwszy pod jej własnym nazwiskiem.


więcej

FAYRANT Tour zespołu HEY

Opublikowano: 25.05.2017

item
Z okazji 25-lecia istnienia zespół HEY rusza w wyjątkową, jubileuszową trasę koncertową

więcej

Zakopower & Atom String Quartet - premiera cyfrowa

Opublikowano: 19.05.2017


Dziś cyfrowa premiera najnowszego wspólnego albumu Zakopower i Atom String Quartet. Album można pobrać w serwisie iTunes lub słuchać w Apple Music.

Z tej okazji także wcześniejsze albumy i single zespołu Zakopower są dostępne na iTunes w niższych cenach.

więcej

Premiera singla i teledysku ZAKOPOWER "Było minęło"

Opublikowano: 17.05.2017

item
Z radością informujemy o premierze najnowszego singla zespołu Zakopower - "Było minęło". Premierze singla towarzyszy teledysk.
więcej

Projekt Q YA VY - premiera singla i klipu "Na MelARANŻU"

Opublikowano: 12.05.2017

item
Przedstawiamy kolejny singiel projektu muzycznego Q YA VY "Na melARANŻU" i towarzyszący mu klip video zarejestrowany podczas koncertu w ramach Jazz OdNowa Festival 2017.
więcej

Koncertowa majówka z artystami Kayax - Paulina Przybysz, Kroki i Bownik

Opublikowano: 04.05.2017

item
Zogromną przyjemnością zapraszamy na koncertowy weekend majowy z Artystami Kayax w klubie Rejs w Warszawie. Podczas trzech wieczorów w dniach 5-7 maja wystąpią Bownik, Paulina Przybysz i Kroki. Koncerty uświetnią oficjalne rozpoczęcie sezonu nad Wisłą w Warszawie w klubie Rejs, a partnerem tego wydarzenia jest Kayax.
więcej

Premiera płyty projektu muzycznego Zakopower & Atom String Quartet

Opublikowano: 28.04.2017

item
Polecamy dzisiejszą premierę pierwszej wspólnej płyty Zakopower i Atom String Quartet, będącej zapisem ich wyjątkowego koncertu.


więcej

Nowy hit lata od Kayah "Po co" - premiera singla i teledysku

Opublikowano: 26.04.2017

item
„Po co” - najnowszy singiel Kayah - taneczny, energetyczny, przebojowy i najbardziej radosny w repertuarze Artystki. Zapowiada się hit lata!
więcej

Premiera płyty z utworami zwycięzców konkursu Skoda Auto Muzyka

Opublikowano: 24.04.2017

item
Polecamy płytę Skoda Auto Muzyka zawierającą dziesięć utworów młodych polskich zespołów, które zostały wyłonione w konkursie organizowanym przez markę Škoda pod tą samą nazwą. Zdaniem jury, utwory, które znalazły się na płycie to także idealna propozycja muzyki do jazdy samochodem.


więcej

SMOLIK // KEV FOX "Queen of Hearts" - premiera singla i koncert 360 stopni

Opublikowano: 21.04.2017

item
Z radością prezentujemy singiel projektu SMOLIK // KEV FOX - "Queen of Hearts". Premierze singla towarzyszy video zrealizowane w technologii 360 stopni rejestrujące przedpremierowy koncert Artystów w YouTube Space Berlin.
więcej

Romantic Fellas "First Lover" - premiera singla i teledysku

Opublikowano: 20.04.2017

item
Polecamy premierą singla "First Lover" zespołu Romantic Fellas, pochodzącego z debiutanckiej płyty "How To Be Romantic". Do utworu powstał także teledysk, do obejrzenia którego zachęcamy na kanale Kayax TV.

Zespół Romantic Fellas wystąpi 21 kwietnia na Kayax Showcase w Klubie Scena na Piętrze w Poznaniu podczas tegorocznej edycji Enea Spring Break Showcase Festival and Conference.
więcej

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Najnowsze wydawnictwa

WATAHA
Karolina Czarnecka - Cud
Natalia Przybysz
Jak Malować Ogień
Mery Spolsky
DEKALOG SPOLSKY
Kroki
Controlled Chaos

Wybrane wydawnictwa

Natalia Przybysz
Jak Malować Ogień [winyl]
Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej [książka]
HEY
CDN [winyl]
Artur Rojek
Koncert w NOSPR