Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Smolik / Kev Fox na trasie koncertowej "Regretfully Yours Tour 2016"

Opublikowano: 21.09.2016

item
Laureaci Fryderyka w kategorii Najlepszy Polski Album Alternatywny 2015 wyruszają w jesienną trasę koncertową zatytułowaną "Regretfully Yours Tour 2016". Oprócz dobrze znanych utworów z ich pierwszego albumu, Andrzej Smolik i Kev Fox zaprezentują premierowo zupełnie nowe piosenki. To nie koniec niespodzianek - gościem specjalnym na koncercie w Warszawie i Gdańsku będzie John Porter, a w wybranych miastach w roli supportu pojawią się m.in. Makabreski, Kroki, Patrick The Pan i Swiernalis.

Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika - znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa - brytyjskiego songwrittera.
Ich pierwszy singiel RUN przez wielu uznawany jest jako utwór roku. Kolejny singiel to Regretfully Yours z gościnnym udziałem Y (Bokka).
Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal Keva przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, i tak charakterystycznemu brzmieniu instrumentów wszelkich, za które odpowiada Smolik, z pewnością zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż...

Koncerty:

14.10 Sosnowiec / Miejski Klub im. Jana Kiepury
21.10 Dąbrowa Górnicza / Pałac Kultury Zagłębia
22.10 Bielsko-Biała / Galeria Bielska BWA
23.10 Wrocław / Stary Klasztor

4.11 Warszawa / Palladium
5.11 Kraków / AGH Pawilon U2
25.11 Andrychów / CKiW
26.11 Częstochowa / klub Rura
11.12 Gdańsk / Stary Maneż

Szczegóły koncertów i informacja o biletach:

Album "Smolik / Kev Fox" dostępny na CD, winylu, MP3 i streamingach:

więcej

Jesienna trasa Mary Komasy "Come Tour"

Opublikowano: 20.09.2016Już za niespełna miesiąc Mary Komasa odwiedzi na koncertach kilka największych miast w Polsce, podczas których zaprezentuje materiał ze swojego debiutanckiego albumu!

06.10 - Szczecin , Hormon:

07.10 - Gdańsk, Klub Żak

08.10 - Ełk, ECK

09.10 - Warszawa , Teatr Syrena

14.10 - Wrocław , Stary Klasztor

15.10 - Kraków, Centrum Dydaktyki AGH

Więcej koncertów już wkrótce!
Śledź Mary Komasę na Facebooku:

Dodatkowo artystka podzieliła sie z Fanami nowym Video do utworu ‚Oh Lord’ wyreżyserowanym przez  jedną z najbardziej znanych fotografek na świecie Paola Kudacki.

Paola i Mary poznały się w Nowym Jorku, gdzie fotografka po wysłuchaniu albumu Mary zaproponowała jej zrealizowanie klipu. Sama piosenka jest osobistą i epicką opowieścią o zemście i odkupieniu, ukazującą pełen emocji i ekspresji wokal Mary. Charakterystyczne brzmienie utworu powstało dzięki wykorzystaniu elementów muzyki filmowej, ciężkiego rocka, bluegrass’u oraz nowoczesnej elektroniki.

Do zobrazowania tajemniczego klimatu utworu wykorzystany został dziki krajobraz miejski Brooklynu jako tło dla surowej i emocjonalnie naładowanej ballady. Paoli zależało wykorzystaniu jak najmniejszej ilości sprzętu aby z łatwością móc śledzić Mary w drodze z parku na ulicę, na plaży czy w metrze. Dlatego tak istotnym było wybranie aparatu, który gwarantowałby swobodę oraz spontaniczność, wybór padł na iPhone’a. Zdjęcia telefonem pozwoliły na dyskretną oraz nie ingerującą w naturalne emocje realizacje, dzięki czemu uzyskany został wzruszający efekt.

Utwór ‘Oh Lord’ pochodzi z albumu „Mary Komasa”, który ukazał się 23 marca 2015 roku.
więcej

Siódmy odcinek projektu Makabreski

Opublikowano: 19.09.2016Po piątkowej premierze albumu Makabreski, zapraszamy do obejrzenia siódmego odcinka tego projektu! Tym razem coś o miłości... aż po grób.

Teledysk powstał dzięki wsparciu Miasta Ogrodów Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek: http://miasto-ogrodow.eu

Makabreski to niezwykły projekt muzyczno-wizualny. Tworzą go Natalia Grosiak z zespołu Mikromusic oraz Bolek Makabreski (znany m.in z zespołów Ahimsa, Elvis Deluxe czy chociażby The Black Tapes). Artyści w swoich piosenkach w przewrotny, humorystyczny sposób pokazują otaczającą ich rzeczywistość. Nie obce są im tematy pro-zwierzęce czy ekologiczne.

Najbliższy koncert zespołu odbędzie sie w Radiu Łódź 25.09 :

Album "Makabreski" dostępny na CD, MP3 i streamingach:

Serial na YouTube:

Makabreski Facebook:
więcej

Premiera albumu projektu Makabreski!

Opublikowano: 16.09.2016

item
Dzisiaj ma swoją premierę album projektu Makabreski, którego serial prezentowaliśmy na naszym kanale YouTube KayaxTV!


Makabreski to niezwykły projekt muzyczno-wizualny.
Tworzą go Natalia Grosiak z zespołu Mikromusic oraz Bolek Makabreski (znany m.in z zespołów Ahimsa, Elvis Deluxe czy chociażby The Black Tapes).
Artyści w swoich piosenkach w przewrotny, humorystyczny sposób pokazują otaczającą ich rzeczywistość. Nie obce są im tematy pro-zwierzęce czy ekologiczne. Premiera każdej piosenki zobrazowana jest krótką historią filmową. Daty premier każdej opowieści są również nieprzypadkowe - Światowy Dzień Ziemi, Dzień Kobiet czy... Walentynki.
Jeśli chcecie posłuchać i zobaczyć jak np. wygląda cyrk, którego pracownikami są zwierzęta, a występują tresowani ludzie albo sprawdzić jakie stworzenia dwunożne upolował pan Boguś, posłuchajcie Makabresek.

Album dostępny na CD, MP3 i streamingach:

Najbliższe koncerty:
25.09 Radio Łódź
07.10 Radio Lublin
28.10 Warszawa, Teatr Syrena
09.11 Świdnica, Festival Spektrum

Więcej koncertów już wkrótce!

Projekt wspierany przez:


Patroni medialni:

więcej

Najbliższe koncerty Marii Peszek i nowy teledysk!

Opublikowano: 14.09.2016‘Ej Maria’ to kolejny teledysk promujący płytę Marii Peszek ‘Karabin’. Podobnie jak poprzedni klip został zrealizowany wg. scenariusza i w reżyserii Anny Maliszewskiej. Zdjęcia do klipu odbyły się na przełomie sierpnia i września w stolicy Ukrainy – Kijowie. Zapraszamy do obejrzenia klipu i na najbliższe koncerty Marii!

Trasa koncertowa:
23.09 – LUBIN / CK MUZA
24.09 – KĘDZIERZYN-KOŹLE / DK CHEMIK
14.10 – SOPOT / SCENA
27.10 – KRAKÓW / ŁAŹNIA NOWA
28.10 – RZESZÓW / LUKR
11.11 – POZNAŃ  / MTP 2
18.11 – KATOWICE / MEGA CLUB
19.11 – WROCŁ AW / STARY KLASZTOR
24.11 – WARSZAWA / STODOŁA
26.11 – GDYNIA / UCHO

Szczegóły koncertów i informacja o biletach:
więcej

"Przez sen" króla już na winylu!

Opublikowano: 13.09.2016

item
Ostatni album Króla zatytułowany "Przez sen" jest już dostępny w wersji winylowej w naszym sklepie internetowym sklepzmuzyka.pl! Winyl można zamawiać od dzisiaj, wysyłka w dniu 15 września.

król - Przez sen LP:

W ofercie Sklepzmuzyka.pl znajdziecie również dostępny limitowany winyl KRÓLA "Wij".

król - Wij LP:

Album "Przez sen" dostępny również na CD, MP3 i streamingach:
więcej

Debiutancki album Swiernalisa i teledysk "Dzikie palmy"

Opublikowano: 09.09.2016

item
Dzisiaj ma swoją premierę debiutancki album Swiernalisa "Drauma" oraz nowy teledysk do piosenki "Dzikie palmy".


Swineralis to 27-letni elegant nihilista. Jego życie to gotowy scenariusz smutnego dramatu, którego fragmenty można poznać wsłuchując się w teksty, jak i opowieści snute niskim głosem podczas koncertów.

Tworzy zupełnie sam – zarówno muzykę, jak i przejmujące teksty, które opisują różne etapy jego życia - kłótnie z kobietami, nocne przygody, stanowiące tło dla barwnego opisu społeczeństwa. Od czasów szkolnych nie przepada za pracą w grupie, dlatego gra na gitarze, basie, klawiszach i śpiewa, choć w domu ma także trąbkę i dwa akordeony. Muzycznie można by przypisać Swiernalisa do kilku gatunków, ponieważ wymyka on się wszelkim kategoryzacjom. Stworzone przez niego aranżacje, zawierające ogromne pokłady nostalgii, uległy transformacji w ciemnym studiu nagraniowym, ukrytym w pewnej z łódzkich piwnic za pomocą Pawła Cieślaka.

Jego debiutancka płyta zawiera dziesięć bardzo klimatycznych kompozycji, w tym singiel „Sierść” i drugi - „Dzikie palmy”, który opowiada historię niezwykłej, toksycznej fascynacji dwojga ludzi.  Na płycie pojawia się Zabrocki, który nagrał niepokojącą partię saksofonu w smutnej balladzie „Chłopiec z papierosem”, a także Artur Chołoniewski z zespołu Terrific Sunday, który dodał rytmiczności  w utworze  „Wściekłość i wrzask”.

Album dostępny na CD, MP3 i streamingach:

Swiernalis na Facebook:
więcej

Makabreski - Tramwaje nie Hawaje

Opublikowano: 01.09.20161 września - czyli powakacyjny powrót do rzeczywistości. Dla nas to okazja do kolejnej odsłony - zbliżającej się wielkimi krokami - premiery płyty projektu Makabreski. Tym razem niskobudżetowe video (koszt: 3,40) do utworu "Tramwaje nie Hawaje", w którym wykorzystaliśmy m.in nadesłane przez Was filmiki.
Sytuacja która zapewne przytrafiła się każdemu kto korzysta ze środków komunikacji miejskiej. Posłuchajcie...

Zobacz wszystkie odcinki serialu Makabreski:

więcej

HEY - Trasa koncertowa BŁYSK

Opublikowano: 31.08.2016Na początku października HEY ruszy w trasę promującą swój najnowszy, niezwykle dobrze przyjęty przez fanów i dziennikarzy muzycznych, album "BŁYSK"! Kto nie miał okazji usłyszeć na żywo takich utworów jak "Prędko, prędzej", "Historie", czy "Ku słońcu" na kwietniowej trasie "przedBłysk", będzie miał okazję uczynić to już niebawem!

„To pierwszy taki rok, gdy samotność znużyła mnie / To pierwszy taki rok, gdy przez fosę rzuciłam most” – śpiewa Katarzyna Nosowska w utworze zatytułowanym „2015”. I chyba rzeczywiście coś jest na rzeczy, bo nowa płyta HEY, która powstawała w dużej mierze w minionym roku, wyraźnie różni się od tego wszystkiego, co grupa proponowała nam w ciągu ostatniej dekady. Na „Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!” i szczególnie „Do rycerzy, do szlachty, doo mieszczan” składały się głównie spokojne, kontemplacyjne piosenki o misternie skonstruowanej formie. To był czas medytacji, a teraz nastąpił czas działania – mocniej bije serce sekcji, ostrzej kąsa gitara, powróciły mocne, chwytliwe refreny, których nie sposób z Katarzyną nie śpiewać…

Plan trasy:

07.10 Zabrze - CK Wiatrak
08.10 Cieszyn - Teatr im. Adama Mickiewicza
15.10 Chełm - CHDK
16.10 Białystok - Zmiana Klimatu
22.10 Szczecin - Azoty Arena "FMT"
23.10 Toruń - Od Nowa
29.10 Damasławek - GOK
30.10 Gorzów Wielkopolski - MCK
04.11 Rzeszów - LUKR
05.11 Kielce - Grand
10.11 Bydgoszcz - Artego Arena "CoRock Festival"
12.11 Koszalin - Kryterium, Festiwal Rockowy "Genearcja"
13.11 Gdańsk - B90
18.11 Radom - Strefa G2
25.11 Warszawa - Stodoła
26.11 Poznań - MTP Hala nr 2
02.12 Bielsko Biała - Rudeboy
04.12 Opole - NCPP
09.12 Konin - CKiS Oskard
10.12 Głogów - Mayday "Mayday Rock Festival"
16.12 Katowice - Mega Club
17.12 Łódź - Wytwórnia
18.12 Kraków - Kwadrat

więcej

Pierwszy teledysk zespołu Bownik - Inside My Tail

Opublikowano: 25.08.2016Zapraszamy do obejrzenia pierwszego teledysku naszego nowego artysty - zespołu Bownik "Inside My Tail". Ich debiutancka płyta ukaże się 7 października 2016 roku.

Zespół Bownik to trzech warszawskich muzyków, Michał Bownik, Adam Półtorak i Andrzej Siwoń, znanych wcześniej jako Control the Weather. Trochę dla żartu, trochę z przekory, kategoryzują swoją twórczość jako vegan disco. Z całą pewnością można powiedzieć, że reprezentują szeroko pojętą scenę alternatywną. Trudno jednak precyzyjnie określić ich gatunkową przynależność. Śmiało eksperymentują, ślizgając się po gatunkach, stylach i formach, czego świetnym przykładem jest pierwszy singiel. Inside My Tail to pulsujący rytm, ujmująca lekkość melodii i oryginalny głos Michała Bownika.

Bownika wspiera Electronic Beats - Program muzyczny T-Mobile
Dowiedz się więcej na www.electronicbeats.pl


więcej

Nowi Artyści w Kayaxie

Opublikowano: 11.08.2016

item
Zobaczyliśmy ich na żywo na tegorocznej edycji Spring Break. Dziś z radością informujemy, że to nasi nowi Artyści - Kroki i Bownik. Witamy w ekipie!


więcej

Stwórz kolejny odcinek projektu Makabreski!

Opublikowano: 03.08.2016Chcesz zostać współtwórca kolejnego epizodu Projektu Makabreski? Chcesz pokazać nam jak jeździ Ci się latem komunikacja miejską? Interesuje nas wszystko co widzisz wewnątrz i na zewnątrz…..

Filmiki do 30 sekund nadsyłajcie na adres barbara@kayax.net do 26 sierpnia podając swoje dane kontaktowe: imię, nazwisko i numer telefonu.

Zwycięzcy otrzymają przedpremierowo album projektu Makabreski!

Wszystkie odcinki projektu Makabreski dostępne pod linkiem:
więcej

Zakopower "Drugie pół" Złotą płytą!

Opublikowano: 02.08.2016

item
Ostatni album Zakopower "Drugie pół" uzyskał status Złotej Płyty! Zespołowi gratulujemy!! :)

Tak zespół podziękował za wyróżnienie:
"Dziękujemy Wam, bo to dzięki temu, że zechcieliście mieć nasza płytę za swojej półce, wspólnie możemy cieszyć się tym Złotem :)!!! Dziękujemy również miastu naszemu Zakopane, za wsparcie, bez tego wsparcie, które czujemy już od lat, ciężko byłoby osiągać sukcesy!!!"

Album dostępny na CD, MP3 i streamingach:
więcej

Koncert Smolik / Grosiak / Miuosh 29 lipca

Opublikowano: 27.07.2016

item
W 72. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego Muzeum Powstania Warszawskiego zaprosiło do współpracy artystę, który od lat jest na polskim rynku synonimem oryginalności i jakości, jednego z najlepszych polskich producentów - Smolika. Efektem tej współpracy jest płyta „Historie” Smolika z gościnnym udziałem Natalii Grosiak i Miuosha.

W dniu premiery płyty, 29 lipca 2016 r. w Parku Wolności na terenie Muzeum Powstania Warszawskiego odbędzie się wyjątkowy koncert promujący to wydawnictwo. Tego wieczoru, oprócz Smolika, Natalii Grosiak, Miuosha i towarzyszącego im zespołu, na scenie pojawią się również specjalnie zaproszeni goście – Magdalena Berus oraz Dawid Ogrodnik, którzy będą czytali wykorzystane na albumie fragmenty wspomnień z Archiwum Historii Mówionej.

29 lipca (piątek) godz. 21.00
SMOLIK/GROSIAK/MIUOSH
koncert „HISTORIE” poświęcony wspomnieniom Powstańców Warszawskich, dotyczących życia po Powstaniu.
Park Wolności, Muzeum Powstania Warszawskiego
Bilety w cenie 14 zł do nabycia w kasie Muzeum i on-line https://bilety.1944.pl/ oraz bezpośrednio przed koncertem.

więcej

Pierwszy teledysk PIONY!

Opublikowano: 21.07.2016Zapraszamy do obejrzenia pierwszego teledysku duetu PIONA do utworu "Lawina" z gościnnym udziałem Ptakovej.

PIONA - czyli Igor Fleiszer i Tomek Rawski, duet warszawskich producentów, remixerów i didżejów.
Wspólnie jako Rawski & iRobot stworzyli oficjalne remixy dla takich artystów jak Hurts, Giorgio Moroder oraz Smolik / Kev Fox.

W ich wieku zwykle rzuca się zabawę w muzykę, ale oni idąc tropem późnych debiutów typu LCD Soundsystem właśnie teraz postanowili założyć zespół o nazwie PIONA. Jesienią ukaże się EP, której zapowiedzią jest singiel nagrany z gościnnym udziałem Ptakovej.

Ptakova o współpracy przy "Lawinie":
"To był szybki strzał. Któregoś dnia Tomek napisał do mnie z pytaniem, czy chciałabym coś z nimi podziałać. Nie mogłam odmówić!
Po przesłuchaniu próbki utworu, czułam już w głębi serca i głowy, że tekst spłynie na mnie jak lawina i... tak też się stało. Parę dni później tekst był gotowy. Jeszcze tylko kilka poprawek, prób i błędów i voila!
Tomasz i Igor są super! Mega pozytywna energia, wsparcie i głupie żarty towarzyszące tej współpracy sprawiły, że chce się z nimi tworzyć - nie ma innej opcji.
PIONA idealnie ich określa. No więc piona!"

Autorem i pomysłodawcą teledysku do "Lawiny" jest Marta Kacprzak.

PIONĘ wspiera Electronic Beats - Program muzyczny T-Mobile


Wykonawca: PIONA
tytuł: Lawina feat. Ptakova
Muzyka: Igor Fleiszer / Tomek Rawski
Słowa: Ptakova
mix: Rafał Malicki

Teledysk:
Wystąpiła: Ptakova

Koncept: Marta Kacprzak  / Motion & Picture Stories http://martakacprzak.pl/
Reżyseria: Marta Kacprzak
Zdjęcia: Damian Kramski
Montaż: Marta Kacprzak
Asystent operatora: Paulina Wierzgacz
Make-up: Anna Beata Wasilewska
Światło: FlyFilm Studio Krzysztof Gąsiorowski http://flyfilm-studio.pl/
Postprodukcja: Marta Kacprzak
Menadżer projektu: Asia Rawska / Kayax
Backstage: Paulina Wierzgacz

więcej

Smolik / Grosiak / Miuosh „HISTORIE” na rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

Opublikowano: 05.07.2016W 72. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego Muzeum Powstania Warszawskiego zaprosiło do współpracy artystę, który od lat jest na polskim rynku synonimem oryginalności i jakości, jednego z najlepszych polskich producentów - Smolika. Efektem tej współpracy jest płyta „Historie” Smolika z gościnnym udziałem Natalii Grosiak i Miuosha.

Zaproszeni do tego wyjątkowego koncept albumu artyści zmierzyli się z niezwykłym materiałem wspomnieniowym dotyczącym życia Powstańców po Powstaniu Warszawskim. Te poruszające historie opowiadają o tym, jak głębokie piętno na życiu Powstańców odcisnęły wydarzenia z 1944 roku, jak potoczyły się dalsze losy mieszkańców Warszawy i czy po latach wojny odnaleźli swoich bliskich. Część z tych historii zupełnie niespodziewanie kończy się szczęśliwym i wzruszającym finałem, jednak wiele z nich przepełnionych jest dramatycznym zmaganiem z powojenną rzeczywistością.
Muzykę do wspomnień skomponował Smolik, teksty napisali Natalia Grosiak i Miłosz „Miuosh” Borycki.
W dniu premiery płyty, 29 lipca 2016 w Parku Wolności na terenie Muzeum Powstania Warszawskiego odbędzie się wyjątkowy koncert promujący to wydawnictwo. Tego wieczoru, oprócz Smolika, Natalii Grosiak, Miuosha i towarzyszącego im zespołu, na scenie pojawią się również specjalnie zaproszeni goście.

Płytę promuje singiel „Alunia”; muzyka Andrzej Smolik, tekst i wykonanie: Natalia Grosiak.

HISTORIE
SMOLIK/GROSIAK/MIUOSH
PREMIERA: 29.07.2016

Wydawca płyty: Muzeum Powstania Warszawskiego
Wydawca i dystrybutor: Agora
Producent: KAYAX
Producent muzyczny: Andrzej Smolik
Muzyka: Andrzej Smolik
Teksty: Natalia Grosiak i Miłosz Borycki
Mix i mastering nagrań: Andrzej Smolik
więcej

Kayah i Tomasz Grewiński z nagrodą Manager Award 2016!

Opublikowano: 24.06.2016

item
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Szefowie Kayaxu - Kayah i Tomasz Grewiński otrzymali nagrodę Manager Award 2016 w uznaniu wybitnych osiągnięć w dziedzinie promocji młodych talentów i ambitnych projektów muzycznych! Gratulujemy!
więcej

5. epizod projektu Makabreski - Ponura tresura

Opublikowano: 22.06.2016Projekt MAKABRESKI prezentuje 5 epizod swojego teledyskowego serialu. Tym razem do utworu "Ponura tresura" powstała niesamowita animacja autorstwa Alicji Leszyńskiej (Obrazki Nunu). W bajkowej scenerii leśnego cyrku dochodzi do niespotykanej zamiany ról...

Makabreski to niezwykły projekt muzyczno-wizualny. Tworzą go Natalia Grosiak z zespołu Mikromusic oraz Bolek Makabreski (znany m.in z zespołów Ahimsa, Elvis Deluxe czy chociażby The Black Tapes).
Artyści w swoich piosenkach w przewrotny, humorystyczny sposób pokazują otaczającą ich rzeczywistość. Nie obce są im tematy pro-zwierzęce czy ekologiczne. Premiera każdej piosenki zobrazowana jest krótką historią filmową. Daty premier każdej opowieści są również nieprzypadkowe - Światowy Dzień Ziemi, Dzień Kobiet czy ... Walentynki.
więcej

"Clashes" Brodki Złotą Płytą!

Opublikowano: 22.06.2016

item
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że najnowszy album Brodki "Clashes" uzyskał w Polsce status Złotej Płyty! Monice gratulujemy, a wszystkim fanom, którzy przyczynili się do tego sukcesu serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy na letnie i jesienne koncerty Brodki promujące materiał z albumu "Clashes".

26.06. Praga (CZ), United Islands Fesival
09.07. Poznań, Męskie Granie
14.07. Ostrava (CZ), Colours of Ostrava
05.08. Katowice, OFF Festival
12.08. Nowy Sącz, Karpaty OFFer
13.08. Kraków, Męskie, Granie
14.08. Olsztyn, Green Festival
20.08. Warszawa
28.08. Zakopane, HEJ Festiwal

Clashes Tour
9.10. Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka
11.10. Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
18.10. Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
20.10. Katowice, ICE
26.10. Warszawa, Filharmonia Narodowa
28.10. Lublin, Filharmonia Lubelska
3.11. Toruń, CKK Jordanki
22.11. Szczecin, Filharmonia im. M. Karłowicza
24.11. Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
28.11. Poznań, Aula UAM

Szczegóły koncertów i informacja o biletach:

więcej

Posłuchaj remixu "Na językach" DJ Inox'a i Nick'a Sinckler'a!

Opublikowano: 21.06.2016


Mamy dla Was specjalny, klubowy remix przeboju "Na językach" w wykonaniu DJ Inox'a i Nick'a Sinckler'a z gościnnym udziałem Kayah! Oprócz wersji podstawowej, posłuchajcie też Inox Future Remix!

więcej

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Najnowsze wydawnictwa

WATAHA
Karolina Czarnecka - Cud
Natalia Przybysz
Jak Malować Ogień
Mery Spolsky
DEKALOG SPOLSKY
Kroki
Controlled Chaos

Wybrane wydawnictwa

Natalia Przybysz
Jak Malować Ogień [winyl]
Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej [książka]
HEY
CDN [winyl]
Artur Rojek
Koncert w NOSPR