Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Zabrocki "Herbu Warkoczyk feat. Olga Zabrocka" - Teaser teledysku!

Opublikowano: 18.05.2015Prezentujemy teaser animowanego teledysku "Herbu Warkoczyk" Zabrockiego zaśpiewanego razem z córką Artysty - Olgą Zabrocką. Premiera teledysku odbędzie się 1 czerwca w Dzień Dziecka!

Jeśli są Państwo zainteresowani prezentacją teledysku w jego specjalną premierę w Dzień Dziecka, prosimy o kontakt z naszym działem promocji: Joanna Rawska (asia@kayax.net), Michał Wiaderek (michal@kayax.net).

Piosenka zapowiada pierwszy solowy album Zabrockiego, który ukaże się już we wrześniu tego roku. Gośćmi na albumie będą m.in. Katarzyna Nosowska, Czesław Mozil, czy Barbara Wrońska.

Marcin Zabrocki jest na polskiej scenie muzycznej od wielu lat. Przez ten czas grał w takich legendarnych zespołach jak m.in. Hey, Nosowska, Mr Z’oob czy Pogodno. Aktualnie gra również w projekcie Mister D.

Autorką klipu jest Karolina Jacewicz, absolwentka animacji na poznańskim UAP. Jej realizacje to eklektyczne obrazy na bazie technik klasycznej animacji często łączone z szeroko pojętymi multimediami.  Zadebiutowała animacją „a.e.i.o.u” w 2008 na wystawie w Gallery Mittwoch w Berlinie. Autorka kilkunastu wielkoformatowych projekcji multimedialnych w różnych przestrzeniach miejskich w Polsce i Berlinie m.in na festiwalu Outer Spaces. Laureatka festiwalu filmowego „Tranzyt”, jej realizacja „urban untitled” była wyświetlana w kinie w Poznaniu i Warszawie. Współtwórczyni jazzowego projektu audiowizualnego „Tirvyous Wagon”, odpowiada za oprawę wizualną trasy koncertowej Mister D. Reżyserka i współwykonawczyni scenografii multimedialnej do Walkirii reż. Michała Znanieckiego w operze w Oviedo (Hiszpania).
więcej

Urszula Dudziak na 25. Światowym Szczycie Kobiet w Brazylii!

Opublikowano: 14.05.2015

item
Dzisiaj w Sao Paolo w Brazylii rozpoczyna się 25. Światowy Szczyt Kobiet. W polskiej delegacji, która obejmuje przedstawicielki rządu, biznesu oraz sektora pozarządowego, znalazła się również Urszula Dudziak, która wystąpi podczas finału Szczytu i zaśpiewa m.in. swój największy przebój "Papaya".

Światowy Szczyt Kobiet to najważniejsze i największe forum ekonomiczne kobiet, nazywane "kobiecym Davos", ponieważ uczestniczkami są liderki z różnych dziedzin życia - przedsiębiorczynie, przedstawicielki polityki, kultury i organizacji pozarządowych. Spotkanie gromadzi co roku ponad tysiąc kobiet z ponad 80 krajów. Jest to okazja do nawiązania wartościowych kontaktów, wymiany doświadczeń i uczenia się nawzajem. Organizatorem szczytu jest Global Summit of Women, organizacja non profit z siedzibą w Waszyngtonie, której szefową jest Irene Natividad.

Co roku gospodarzem szczytu jest inne państwo. Przyszłoroczny Światowy Szczyt Kobiet odbędzie się w Warszawie.
więcej

Zabrocki "Boję się" - premiera klipu!

Opublikowano: 11.05.2015Przedstawiamy pierwszy teledysk nowego Artysty Kayaxu - Zabrockiego! "Boję się" to pierwszy singiel zapowiadający jego debiutancki album Premiera płyty "1+1=0" już we wrześniu tego roku. Gośćmi na albumie będą m.in. Katarzyna Nosowska, Czesław Mozil, czy Barbara Wrońska.

Marcin Zabrocki jest na polskiej scenie muzycznej od wielu lat. Przez ten czas grał w takich legendarnych zespołach jak m.in. Hey, Nosowska, Mr Z’oob czy Pogodno. Aktualnie gra również w projekcie Mister D.

„Boję się”, tak jak większość tekstów na nadchodzącym albumie, porusza temat trudnych relacji pomiędzy kobietą a mężczyzną. Muzyka jest ściśle podporządkowana i integralna z warstwą liryczną.
więcej

Koncert Marcina Wyrostka w Trójce!

Opublikowano: 08.05.2015Już w tę niedzielę, 10 maja o godz. 20:00, Marcin Wyrostek zaprezentuje swoją ostatnią płytę "For Alice" podczas koncertu na żywo w Studio im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce!
więcej

Zabrocki "Boję się" - teaser teledysku

Opublikowano: 07.05.2015"Boję się" to pierwszy singiel zapowiadający debiutancki album Zabrockiego. Premiera płyty "1+1=0" już we wrześniu tego roku. Gośćmi na albumie będą m.in. Katarzyna Nosowska, Czesław Mozil, czy Barbara Wrońska. Premiera teledysku już w ten poniedziałek, 11 maja.

Marcin Zabrocki jest na polskiej scenie muzycznej od wielu lat. Przez ten czas grał w takich legendarnych zespołach jak m.in. Hey, Nosowska, Mr Z’oob czy Pogodno. Aktualnie gra również w projekcie Mister D.

„Boję się”, tak jak większość tekstów na nadchodzącym albumie, porusza temat trudnych relacji pomiędzy kobietą a mężczyzną. Muzyka jest integralna i ściśle podporządkowana warstwie lirycznej.
więcej

Smolik / Kev Fox "Run" - premiera singla!

Opublikowano: 06.05.2015Prezentujemy pierwszy singiel projektu Smolik / Kev Fox! Utwór "Run" zapowiada wspólny album Smolika i Keva Foxa, który ukaże się jesienią tego roku.

"Run" jest dzisiaj Piosenką Dnia w Radiowej Trójce, możecie na nią również głosować na Liście Przebojów Trójki: http://bit.ly/1ENhRyc

Smolik o współpracy z Kevem Foxem:
Keva Foxa poznałem ponad pięć lat temu w bardzo szczególnych okolicznościach. Spędziliśmy razem wiele godzin na rozmowach o muzyce: w samochodach, hotelach, garderobach i barach podczas wspólnych podróży, kiedy to ja byłem gościem Keva na jego koncertach, a on na moich. W ubiegłym roku Kev pojawił się praktycznie na wszystkich koncertach, które graliśmy w Polsce. W tym czasie dojrzewał pomysł na wspólny album. Jesienią zabraliśmy się do pracy i oto jest pierwszy utwór. „RUN” przebył długą drogę i mamy nadzieję, że zabierze was w podróż nie krótszą niż ta, którą przebyliśmy my.


Kev Fox o utworze "Run":
"Run" is one of the songs from the record I am most proud of. It took the shortest time to write out of all the songs on the record and it was the obvious choice for the first single. I really like the final version there are so many layers there and so much depth to the sound. Put it on the stereo in your car, turn it up and go for a drive as the
sun goes down...

The idea behind the text is about the fear of being too comfortable, having nothing to insipre you and having to constantly search for that. Sometimes you find something or someone that just turns on that switch in your head and before you have time to enjoy the moment, its past and its time to move on. - tłumaczy Kev tekst "Run"

Oto najbliższe koncerty, podczas których będą wykonywane przedpremierowo utwory z nadchodzącej płyty.

20.05 Wrocław
21.05 Poznań
29.05 Łódź

Więcej szczegółów na temat koncertów TUTAJ

Oficjalny Facebook Smolik / Kev Fox:
więcej

Premiera albumu Patrick The Pan "...niczym jak liśćmi"

Opublikowano: 04.05.2015

item
Dzisiaj ma swoją premierę druga płyta Patrick The Pan "...niczym jak liśćmi"! Album promuje teledysk "Dare" i utwór "Niedopowieści", w którym gościnnie zaśpiewał i zagrał na puzonie Dawid Podsiadło!Amerykanie z podziwem mówią o takich: self-made man. Piotr Madej skomponował, zagrał, zaśpiewał i nagrał swój debiutancki album w zaciszu swojego krakowskiego pokoju, ale to wystarczyło, by zachwycić najpierw internetowych poławiaczy muzycznych skarbów, a w dalszej kolejności media i publiczność najważniejszych festiwali, od Open’era po OFF. Nic dziwnego: takie połączenie kompozytorskiego talentu i wrażliwości często się nie zdarza. "...niczym jak liśćmi" rozwija to, co zostało zapoczątkowane przez Patricka na jego debiutanckim albumie.

"Dużo się zmieniło w mojej głowie od czasu mojej debiutanckiej płyty. Zacząłem bardziej wierzyć w siebie, w swoje możliwości i w swoją muzykę. Zacząłem też odczuwać silną potrzebę zmiany, odświeżenia muzycznego wizerunku, delikatnej zmiany kierunku rozwoju. Nie mówimy o rewolucji w stylu sprzedaj-gitarę-kup-sampler, jednak nabrałem potrzeby by włożyć w muzykę inny rodzaj energii. Płyta "...niczym jak liśćmi" to efekt tych świadomych, ale nieprzymuszonych zmian. Rozwinąłem się i nauczyłem lepiej wyrażać swoje szerokie muzyczne horyzonty. Nie jest tak, że ta płyta to nowy Patrick. Ta płyta to inny Patrick. Na "...niczym jak liśćmi" idę w innym kierunku, ale przy tym też absolutnie nie zapominam skąd idę. Śmiem twierdzić, że nie jestem już zagubionym i nieśmiałym chłopcem z gitarą -  jestem facetem, który w muzyce wie czego chce i robi to." - mówi Patrick the Pan.

Album dostępny w:


więcej

Patrick The Pan i Dawid Podsiadło w utworze "Niedopowieści"

Opublikowano: 27.04.2015Przedstawiamy kolejny singiel z nadchodzącej płyty Patrick the Pan "...niczym jak liśćmi" - utwór "Niedpowieści", w którym gościnnie zaśpiewał i zagrał na puzonie Dawid Podsiadło!

Premiera albumu została przełożona na 4 maja z powodów technicznych. Preorder w naszym sklepie (wysyłka 30 kwietnia): http://bit.ly/1CWm1zs

Na "Niedopowieści" możecie głosować na Liście Przebojów Trójki: http://bit.ly/NiedpowiesciLP3
więcej

Artur Rojek z Fryderykiem za Album Roku Pop!

Opublikowano: 24.04.2015

item
Serdecznie gratulujemy Arturowi Rojkowi oraz producentowi Bartkowi Dziedzicowi otrzymania statuetki Fryderyka 2015! "Składam się z ciągłych powtórzeń" został Najlepszym Albumem Roku w kategorii Pop!

Gratulujemy również wszystkim pozostałym zwycięzcom oraz nominowanym!
więcej

NOSOWSKA ELEKTRONICZNIE na Red Bull Music Academy Weekender!

Opublikowano: 16.04.2015

item
Już w ten weekend (17 - 18 kwietnia) odbędzie się Red Bull Music Academy Weekender Warsaw! Podczas imprezy, w sobotę 18 kwietnia, Katarzyna Nosowska zaprezentuje swoje mało znane muzyczne oblicze ze wsparciem Andrzeja Smolika i Pawła Krawczyka podczas koncertu NOSOWSKA ELEKTRONICZNIE.

Przeczytaj wywiad z Katarzyną Nosowską o koncercie NOSOWSKA ELEKTRONICZNIE:  http://goo.gl/gynL6f

Red Bull Music Academy Weekender Warsaw to przede wszystkim zaskakujący skład artystów, prezentujący przekrój najciekawszych zjawisk rodzimej i zagranicznej sceny, który przyniesie wiele niezwykłych koncertów
i porywających setów. To wiele premierowych odsłon znanych polskich artystów i powrotów na scenę po latach.

Internetowa sprzedaż biletów: http://bit.ly/RBMABilet
Więcej informacji na temat festiwalu znajduje się na stronie: www.redbull.pl/weekender
więcej

Premiera! KRÓL "Wij"

Opublikowano: 13.04.2015

item
Dzisiaj ma swoją premierę druga solowa płyta KRÓLa "Wij". Singlem promującym ten album jest "Zaklęcie".


Błażej Król nie lubi odpoczywać. Podczas, gdy jego solowy debiut „Nielot” wymieniany był wśród najważniejszych płyt zeszłego roku, on kończył nagrywać jego następcę. Proces tworzenia kolejnych płyt, czy to z UL/KR, czy pod własnym nazwiskiem, czy w innych projektach, można by uznać za kompulsywny, gdyby nie szczegółowo przemyślany charakter każdego wydawnictwa.

Konkretnymi punktami na mapie inspiracji podczas nagrywania szkiców nowej płyty było brzmienie gitar Robina Guthrie z Cocteau Twins czy Adriana Belew w King Crimson i syntezatorów używanych na albumach Laurie Anderson oraz atmosfera „UR” Lecha Janerki.

Za rozbudowaną warstwę rytmiczną „WIJA” odpowiada z kolei przypadkowo przesłuchana składanka italo disco i fascynacja automatami perkusyjnymi z których korzystał m.in. Ken Laszlo. I choć nad całością bezsprzecznie unosi się duch lat 80-tych, to muzyka Króla wciąż pozostaje propozycją w pełni autorską i odrębną.

Głos oraz impresyjne, introwertyczne teksty Króla stały się jego znakiem rozpoznawczym i roztacza nad „Wijem” mroczną i zimną aurę niesamowitości. To ona sprawia, że codzienne czynności i sytuacje nabierają złowieszczych znaczeń, w których panują wycofanie, niepewność i wyczerpujący stan czuwania.
Błażej Król chadza własnymi ścieżkami, z dala od przetartych szlaków i pierwszego planu. Być może dlatego pytany o „WIJA” mówi o muzyce dla „statystów i kaskaderów”.

Album dostępny w:

Patroni medialni:

więcej

KRÓL "Zaklęcie" - premiera teledysku

Opublikowano: 30.03.2015Przedstawiamy teledysk KRÓLA do utworu "Zaklęcie". Klip promuje album "Wij", którego premiera odbędzie się 13 kwietnia.

Błażej Król nie lubi odpoczywać. Podczas, gdy jego solowy debiut „Nielot” wymieniany był wśród najważniejszych płyt zeszłego roku, on kończył nagrywać jego następcę. Proces tworzenia kolejnych płyt, czy to z UL/KR, czy pod własnym nazwiskiem, czy w innych projektach, można by uznać za kompulsywny, gdyby nie szczegółowo przemyślany charakter każdego wydawnictwa.

Konkretnymi punktami na mapie inspiracji podczas nagrywania szkiców nowej płyty było brzmienie gitar Robina Guthrie z Cocteau Twins czy Adriana Belew w King Crimson i syntezatorów używanych na albumach Laurie Anderson oraz atmosfera „UR” Lecha Janerki.
więcej

KRÓL z nową płytą "Wij" w Kayaxie!

Opublikowano: 24.03.2015

item
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że swój kolejny album KRÓL wyda w Kayaxie! Płyta zatytułowana "Wij" ukaże się 13 kwietnia. Pierwszym singlem promującym to wydawnictwo będzie "Zaklęcie".


Król - Zaklęcie (Teaser): http://youtu.be/uBzgCdnzDkM

Błażej Król wdarł się do masowej świadomości jako wokalista i gitarzysta duetu UL/KR. O zespole, który stworzył z Maurycym Kiebzakiem-Górskim napisano w ostatnich dwóch latach właściwie wszystko. Najbardziej spektakularny debiut ostatnich lat. Debiut z 2012 roku uznany został za płytę roku przez większość branżowych rankingów i blogosferę.

Błażej nie lubi odpoczywać. Podczas, gdy jego solowy debiut „Nielot” wymieniany był wśród najważniejszych płyt zeszłego roku, on kończył nagrywać jego następcę. Proces tworzenia kolejnych płyt, czy to z UL/KR, czy pod własnym nazwiskiem, czy w innych projektach, można by uznać za kompulsywny, gdyby nie szczegółowo przemyślany charakter każdego wydawnictwa. "Wij" z jego konsekwentnie mroczną zawartością jest tego najlepszym przykładem.

więcej

Premiera debiutanckiego albumu SISTER WOOD i nowy teledysk "These Words"!

Opublikowano: 23.03.2015W dniu premiery debiutanckiego albumu SISTER WOOD "Langauge Barriers" prezentujemy teledysk do utworu "These Words".

Teledysk do nowego singla zrealizował Michał Braum według pomysłu zespołu. Na planie klipu członkowie SISTER WOOD spotkali się ze swoimi znajomymi, żeby pod okiem profesjonalnego trenera wspólnie popracować nad zaufaniem w grupie.

Mądre głowy dyskutują w telewizji o plusach i minusach otwartych granic, a my swoje wiemy – dzięki temu, że świat się skurczył, rodzą się takie projekty jak Sister Wood! Perkusisty Łukasza Moskala w Polsce nikomu nie trzeba przedstawiać – jego gra napędza m.in. Zakopower i solowy skład Nosowskiej. Siostry Sarah i Rachel Wood od dekady zdobywają doświadczenie na brytyjskiej scenie. Połączył ich Londyn i miłość do podobnych brzmień: melodyjnych, lecz ambitnych, poszukujących, ale ujmujących.


Album dostępny w:


Patroni medialni:

więcej

Nowy teledysk Patrick the Pan "Dare" zapowiadający drugi album!

Opublikowano: 20.03.2015W dniu, w którym można obserwować zaćmienie Słońca prezentujemy pierwszy teledysk z nadchodzącej płyty Patrick the Pan. "Dare" promuje drugi album krakowskiego muzyka zatytułowany "...niczym jak liśćmi". Premiera już 27 kwietnia!

Amerykanie z podziwem mówią o takich: self-made man. Piotr Madej skomponował, zagrał, zaśpiewał i nagrał swój debiutancki album w zaciszu swojego krakowskiego pokoju, ale to wystarczyło, by zachwycić najpierw internetowych poławiaczy muzycznych skarbów, a w dalszej kolejności media i publiczność najważniejszych festiwali, od Open’era po OFF. Nic dziwnego: takie połączenie kompozytorskiego talentu i wrażliwości często się nie zdarza. Choć jego płyta „Something of an End” ma „koniec” w tytule, jesteśmy pewni, że to dopiero początek fascynującej muzycznej drogi.
więcej

Kayah na festiwalu w Izraelu!

Opublikowano: 12.03.2015

item
Kayah ponownie w Izraelu! Tym razem artystka wystąpi na "The International Yiddish Festival - Tel Aviv". Kayah zaprezentuje koncert zatytułowany "My Warsaw" z utworami klezmerskimi i w języku jidysz pochodzącymi między innymi z bogatego dziedzictwa kultury i muzyki polskiej, jak również polskie utwory przetłumaczone na jidisz i hebrajski, które na stałe wpisały się w kulturę izraelską. Na scenie towarzyszyć jej będą - Jan Smoczyński na fortepianie, Michał Miśkiewicz na perkusji oraz Michał Barański na kontrabasie.

6 kwietnia 2015
godz. 21:00
The Suzanne Dellal Centre,
5 Yechiely Street, Neve Tzedek, Tel Aviv, Israel
Informacje i bilety:
więcej

Dziś premiera debiutanckiego albumu Agyness B. Marry!

Opublikowano: 09.03.2015

item
Dzisiaj ma swoją premierę debiutancki album Agyness B. Marry! Płyta zatytułowana po prostu "Agyness B. Marry" to 12 brudnych, rockowych utworów przesiąkniętych jednocześnie ciężkim gitarowym brzmieniem i kobiecą wrażliwością. Delikatność miesza się na tej płycie ze skrajnością garażowego grania.

Materiał na płytę został nagrany bez żadnych ulepszeń, a realizatorem nagrań był Maciej Cieślak (Ścianka, Lenny Valentino).

Zobacz klip "Break Up Breakdown": http://youtu.be/O5qDZU2z1Ho
Posłuchaj całej płyty na YouTube: http://bit.ly/1NchT7t

Agyness B. Marry - mieszka i tworzy Warszawie. Śpiewa, gra na gitarze, komponuje, pisze teksty. Na koncertach towarzyszy jej wyłącznie perkusja i bas. Podczas występu na Spring Brake Showcase Festival & Conference 2014, przez niektórych uznana została za największe odkrycie – co ciekawe, był to zaledwie  jej drugi koncert.

Agyness B. Marry o płycie:
Płyta jest jak mój charakter, czasem mocny (jak "Dirty Water" czy "Break Up Breakdown"), a czasem delikatny i ciepły (chociażby w "Among Lights"). Niektóre z tych piosenek powstały rok temu, niektóre mają wiele lat. Ten materiał to przekrój mojego dotychczasowego życia, moich emocji, wzlotów i upadków. Album jest bardzo osobisty, emocjonalny i szczery. Wyjątkowe jest to, że pomimo tego, że niektóre piosenki mają wiele lat, nagrywając materiał potrafiłam nadal utożsamiać się z tymi emocjami, które czułam dawno temu. Jednak człowiek nie zmienia się tak bardzo jakby czasami chciał.

Wyróżnienie otrzymane od jury konkursu Hortex Rytmy Młodych pozwoliło wystąpić  jej na głównej scenie ubiegłorocznego festiwalu w Jarocinie. W listopadzie zagrała podczas Europejskich Targów Muzycznych "Co jest grane" w Warszawie. Występowała też jako support przed Brodką, Skubasem, czy Ballet School.

Zamów album już teraz w sklepie Kayax: http://bit.ly/1wPt9fD

Album dostępny również w:

Dziękujemy firmie HORTEX za pomoc przy realizacji debiutanckiej płyty Agyness B. Marry.

Patroni medialni:

więcej

Smolik zagra na Paris Fashion Week!

Opublikowano: 05.03.2015

item
Już dzisiaj w Paryżu, podczas Paris Fashion Week, odbędzie się specjalny pokaz Gosi Baczyńskiej przygotowany właśnie na tę okazję. Pokaz polskiej projektantki będzie miał miejsce w niezwykłych wnętrzach rezydencji Ambasadora RP w Paryżu - w Hotelu de Monaco.

Oprawę muzyczną pokazu przygotował Andrzej Smolik, który wraz z Kubą Staruszkiewiczem wystąpią tego dnia w Pałacu Monaco.

Andrzej Smolik pracuje aktualnie nad nowym albumem, który jest kooperacją z brytyjskim wokalistką Kevem Foxem. Premiera pierwszego singla już tej wiosny!
więcej

9 nominacji do Fryderyków dla Artystów Kayaxu!

Opublikowano: 04.03.2015

item
Dzisiaj zostały ogłoszone nominacje do tegorocznych Fryderyków. Miło nam poinformować, że wśród wąskiego grona wybrańców znaleźli się także nasi Artyści:

Fonograficzny Debiut Roku
Sara Brylewska
Sister Wood

Album Roku Pop
Artur Rojek "Składam się z ciągłych powtórzeń"

Utwór Roku
Artur Rojek "Beksa"
Kompozytor: Artur Rojek / Bartosz Dziedzic
Autor: Artur Rojek / Bartosz Dziedzic

Artur Rojek "Syreny"
Kompozytor: Artur Rojek / Bartosz Dziedzic
Autor: Artur Rojek / Bartosz Dziedzic / Radek Łukasiewicz

Skubas "Nie mam dla ciebie miłości"
Kompozytor: Skubas
Autor: Barbara Adamczyk

Album Roku Elektronika/ Indie / Alternatywa
Skubas "Brzask"

Teledysk Roku
Artur Rojek "Beksa"
Reżyseria: Michał Braum

Artur Rojek "Syreny"
Reżyseria: Tomasz Gliński

Zdobywców Fryderyków w 21. edycji poznamy 23 kwietnia br. podczas uroczystej Gali w Teatrze Polskim. Impreza transmitowana będzie w TVP2.
więcej

Skubas znowu w trasie!

Opublikowano: 03.03.2015

item
fot. Daniel Jaroszek / Akcja “DILMAH w rytmie natury”

Skubas kontynuuje trasę koncertową po Polsce! Pierwszym miejscem na trasie będzie jego rodzinne miasto Lublin, w którym zagra już 6 marca. Potem Skubas odwiedzi miasta, które nie znalazły się na jesiennej odsłonie trasy koncertowej promującej jego ostatni album "Brzask" - m.in. Gdańsk, Olsztyn, Elbląg, Opole, Częstochowę. W niektórych miastach Skubas zagra w specjalnej, akustycznej odsłonie.

W roli supportu w niektórych miastach wystąpi zespół SISTER WOOD, którego debiutancki album "Language Barriers" ukaże się 23 marca.

Skubas - Trasa Koncertowa:
06.03 Lublin / ACK Chatka Żaka
12.03 Elbląg / mJAZZga
13.03 Gdańsk / Parlament
14.03 Olsztyn / Andergrant + support SISTER WOOD
20.03 Opole / NCPP + support SISTER WOOD
21.03 Wrocław / PPA
22.03 Częstochowa / klub Rura
29.03 Warszawa / Teatr Syrena
17.04 Mosina / MOK (acoustic set)
18.04 Szamotuły / SOK (acoustic set)
19.04 Damasławek / GOK (acoustic set)
23.04 Poznań / CK Zamek
24.04 Leszno / CKiS
30.04 Miasteczko Śląskie / MOK
więcej

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Najnowsze wydawnictwa

Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej
Patrick The Pan
trzy.zero
Sistars - Siła Sióstr [winyl]
Sistars - Siła Sióstr
Barbara Wrońska
Dom z ognia

Wybrane wydawnictwa

Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej
HEY
CDN [winyl]
Artur Rojek
Koncert w NOSPR
Paulina Przybysz
Chodź Tu