Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Urszula Dudziak - "Wszystko Gra" - premiera w piątek 13 września!

Opublikowano: 10.09.2013Zobacz relację z koncertu McFerrin+ z cyklu Solidarity of Arts do utworu "Wookies Walk" z najnowszego albumu Urszuli Dudziak "Wszystko Gra".

Kliknij 'więcej' aby dowiedzieć się szczegółów na temat albumu!

więcej

Jezus Maria Peszek - Koncerty Jesień 2013

Opublikowano: 05.09.2013

item
NAJBLIŻSZE KONCERTY:
22.09 – LUBIN / CK MUZA
03.10 – ZIELONA GÓRA / KAWON
04.10 – SZCZECIN / SŁOWIANIN
05.10 – POZNAŃ / ESKULAP
18.10 – PIŁA / RCK FABRYKA EMOCJI
25.10 – KATOWICE / MEGA CLUB
26.10 – OPOLE / NCPP
27.10 – WROCŁAW / ETER
10.11 – GDYNIA / UCHO
11.11 – TORUŃ / LIZARD KING
22.11 – WARSZAWA / STODOŁA

Kliknij 'więcej' aby dowiedzieć się szczegółów!

więcej

Kayah & Transoriental Orchestra na Festiwalu Warszawa Singera!

Opublikowano: 26.08.2013Organizatorzy festiwalu Warszawa Singera postanowili powtórzyć sukces zeszłorocznego występu Kayah & Transoriental Orchestra i zorganizować kolejny koncert projektu na festiwalu w niedzielę 1 września na Placu Grzybowskim w Warszawie!  Start o godz. 19:00. Wstęp wolny.

Kliknij 'więcej', aby dowiedzieć się szczegółów!
więcej

Urszula Dudziak gościem Solidarity Arts McFerrin+

Opublikowano: 14.08.2013

item
Urszula Dudziak weźmie udział w największym widowisku jazzowym 2013 roku - koncercie Solidarity Arts McFerrin+ ! Koncert odbędzie się już 17. sierpnia o godz. 20:30 w Gdańsku, na Scenie Plenerowej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej na Wyspie Ołowiance (ul. Ołowianka 1).

Kliknij 'więcej', aby dowiedzieć się szczegółów!
więcej

"Hey i Przyjaciele" już 5 sierpnia w Szczecinie!

Opublikowano: 31.07.2013

item
Specjalny koncert "Hey i Przyjaciele" odbędzie się już 5 sierpnia (poniedziałek) na szczecińskich Wałach Chrobrego o godz. 19:00. Szczecin to niezwykłe miejsce w historii zespołu - to właśnie tam powstał Hey.

Na koncercie pojawią się również goście specjalni:

- Piotr Banach (współzałożyciel zespołu)
- Andrzej Smolik
- Marcin Macuk (współpracujący z zespołem od 20 lat)
- Titus (Acid Drinkers)
- Grabaż (Strachy na Lachy)

Koncert jest wydarzeniem specjalnym Finału Regat Wielkich Żaglowców.
więcej

HEY - "Fire" - reedycja debiutu zespołu na winylu!

Opublikowano: 18.07.2013

item
Specjalna niespodzianka dla wszystkich fanów zespołu HEY! Już jutro - 19 lipca - zespół zagra swoją debiutancką płytę "Fire" na festiwalu w Jarocinie. Właśnie na tą okazję została przygotowana specjalna dwupłytowa winylowa reedycja "Fire" wytłoczona w nakładzie 500 sztuk! Winyl będzie można kupić na festiwalu w Jarocinie.

więcej

HEY - "Podobno" - teledysk!

Opublikowano: 03.07.2013"Podobno" trzeci singiel z ostatniej płyty HEY "Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan". Teledysk do utworu został zrealizowany z materiałów filmowych nagranych podczas podróży zespołu HEY do Wietnamu. Wyprawa odbyła się jeszcze przed nagraniem nowej płyty, w jej czasie powstawały zarysy nowych kompozycji i brzmień, których wynikiem jest "Do Rycerzy,..". Materiał filmowy z podróży zawiera piękne obrazy tamtejszej kultury i jak opisuje Katarzyna Nosowska jest "bez pozowania. Bez mówienia, co kręcić, czego nie. Będzie widać, jak ze sobą żyjemy. Jak podróżujemy, co jemy, że się szanujemy." Autorem zdjęć jest Grzegorz Lipiec, od lat dokumentujący ważne chwile życia zespołu.
więcej

Artyści Kayaxu na Heineken Open'er Festival 2013!

Opublikowano: 02.07.2013

item
Serdecznie zapraszamy na koncerty Artystów Kayaxu podczas tegorocznego Heineken Open'er Festival, który rozpoczyna się już dziś i potrwa do niedzieli na miejscu Lotniska Kosakowo w Gdynii!

Środa - 03.07
00:30 - FOX / Alterklub Stage

Czwartek - 04.07
01:00 - Maria Peszek / Tent Stage

Piątek - 05.07
19:00 - Skubas / Tent Stage
23:00 - HEY / Tent Stage

Sobota - 06.07
13:00 - Skubas / Dworcowa Scena Akustyczna

Do zobaczenia na koncertach!
więcej

Nowy teledysk Krzysztofa Kiljańskiego - "Zawsze Obok Mnie"

Opublikowano: 19.06.2013Zapraszamy do obejrzenia najnowszego klipu Krzysztofa Kiljańskiego do utworu "Zawsze Obok Mnie", który promuje ostatni album Krzysztofa pt. "Powrót".
Most Świętokrzyski, Krakowskie Przedmieście, ulice Powiśla i najróżniejsze miejsca stolicy są kolejnymi punktami wędrówki Krzysztofa po najładniejszych miejscach Warszawy. Właśnie taki sobotni spacer okazał się pretekstem do opowiedzenia niezwykle ciepłych wspomnień o dawnym przyjacielu...
więcej

Zobacz reportaż z trasy Zakopower w Chinach!

Opublikowano: 17.06.2013Miesiąc temu Zakopower wyruszył w trasę po Chinach, gdzie zagrał na największym wiosennym festiwalu, jaki odbywa się w Azji - Meet In Beijing Art Festival, a także w kilku chińskich miastach. Z zespołem w trasę ruszył także jeden z najzdolniejszych polskich operatorów – Bartek Prokopowicz. Teraz możecie zobaczyć efekt tej współpracy!
więcej

"Jutro jest dziś" - zobacz teledysk!

Opublikowano: 12.06.2013Jeszcze wczoraj pisaliśmy o objęciu przez Katarzynę Nosowską i O.S.T.R'a funkcji dyrektorów artystycznych Męskiego Grania 2013 i ich wspólnym utworze "Jutro jest dziś", a już teraz prezentujemy teledysk do tej piosenki!
więcej

Nosowska i O.S.T.R. dyrektorami artystycznymi Męskiego Grania 2013!

Opublikowano: 11.06.2013

item
Jest nam niezmiernie miło poinformować o tym, że dyrektorami artystycznymi tegorocznej edycji Męskiego Grania zostali Katarzyna Nosowska i O.S.T.R.!

Utworem promującym tegoroczną edycję Męskiego Grania jest wspólna piosenka Nosowskiej i O.S.T.R'a "Jutro jest dziś". Autorami muzyki do utworu są Paweł Krawczyk i Katarzyna Nosowska, która wspólnie z O.S.T.R. napisała także tekst piosenki. Za produkcję odpowiadali Paweł Krawczyk i Andrzej Smolik.

"Jutro jest dziś" - posłuchaj TUTAJ!
więcej

Już dziś - Hey i Maria Peszek na Top Trendy!

Opublikowano: 07.06.2013

item
Dzisiaj rusza Sopot Top Trendy Festiwal . Pierwszy dzień to koncert TOP - czyli występy Artystów, którzy w minionym roku sprzedali najwięcej płyt. W Topie wystąpi 9 wykonawców - w tym nasi Artyści: zespół HEY oraz Maria Peszek.
O 23.15 nie lada gratka dla wszystkich fanów HEY'a - grupa zagra specjalny koncert ze swoimi największymi przebojami. Będzie to wyjątkowy występ z udziałem gości. Z HEY zagrają: Ania Dąbrowska, Smolik, Artur Rojek i Czesław Mozil. To trzeba obejrzeć!
więcej

Kayah i Katarzyna Nosowska wyróżnione przez prezydenta RP

Opublikowano: 05.06.2013

item
Z okazji wczorajszego Dnia Wolności prezydent RP Bronisław Komorowski wręczył odznaczenia państwowe osobom aktywnie zagospodarowującym polską wolność w różnych dziedzinach życia: kulturze, biznesie, nauce. Pamiętając o ludziach, którzy o wolność Polski walczyli, Prezydent RP uhonorował osoby, które po 1989 roku potrafiły z powodzeniem tę wolność zagospodarować. Odznaczone zostały osobowości ze świata kultury, biznesu, sportu – często osoby, które w dorosłe życie weszły po 1989 roku.

Wśród wyróżnionych przedstawicieli świata kultury znalazły się:

Kayah - odznaczona Krzyżem Kawalerskim Odrodzenia Polski
Katarzyna Nosowska - odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi

Serdecznie gratulujemy tak wspaniałych wyróżnień!
więcej

Marcin Wyrostek & Coloriage podwójnie platynowi!

Opublikowano: 28.05.2013

item
Wydana pod koniec 2011 roku płyta "Marcin Wyrostek & Coloriage" tak bardzo przypadła słuchaczom do gustu, że osiągnęła już status podwójnej platyny.

Uroczyste wręczenie nastapiło podczas platynowej gali - koncertu, który odbył się w Teatrze Kwadrat w Warszawie 13 maja. Na gali gościnnie wystąpili m.in. Kayah, Maciej Miecznikowski, czy Pako Sarr.
więcej

Nowy teledysk: Dyjak i "Atramentowa rumba"

Opublikowano: 27.05.2013Zapraszamy do obejrzenia pierwszego teledysku Dyjaka z albumu "Kobiety" - "Atramentowa rumba".
„Atramentowa rumba“ to piosenka-klasyk, znana przede wszystkim z mistrzowskiego wykonania Stanisławy Celińskiej. Jak brzmi w interpretacji Marka Dyjaka? Zobacz teledysk i posłuchaj już teraz!

Kliknij 'więcej' aby dowiedzieć się szczegółów!
więcej

The Trip zdobył Webby Awards!

Opublikowano: 23.05.2013

item
Kilka tygodni temu pisaliśmy o nominacji The Trip do najbardziej prestiżowych internetowych nagród Webby Awards, które są określane jako Oskary Internetu. Udało się! The Trip zdobył tytuł najlepszego na świecie projektu wykorzystującego interaktywny film. W gronie laureatów znalazł się także Barack Obama ze swoją internetową kampanią wyborczą, muzyk Frank Ocean, piosenkarka Grimes i aktor Kevin Spacey!

The Trip to transmedialny projekt zawierający płytę z muzyką, film, dedykowaną stronę internetową, projekt fotograficzny i interaktywną aplikację na tablety i telefony.
Muzyczna odsłona projektu The Trip to album z muzyką Smolika wydany na CD oraz w wersji winylowej. Oprócz tego dostępna jest także nowa strona www.smolik.com.pl  przygotowana przez brytyjską firmę Unit9 a na niej interaktywna wersja filmu autorstwa Kissinger Twins.

Kup płytę The Trip w naszym sklepie TUTAJ
The Trip można obejrzeć na www.smolik.com.pl
więcej

Posłuchaj maxisingla "Tv Head" Loco Star i zobacz teledysk!

Opublikowano: 13.05.2013Zapraszamy na nasz kanał KayaxTV, gdzie znajdziecie specjalną playlistę zespołu Loco Star i najnowszy maxisingiel "Tv Head" do odsłuchu razem z teledyskiem przygotowanym przez sam zespół! Na maxisinglu oprócz singla znalazły się również specjalne wersje przygotowane przez Skubasa, Guzika i Jacka Kuleszę.
więcej

Koncert Dyjaka w Trójce!

Opublikowano: 10.05.2013

item
Serdecznie zapraszamy do słuchania koncertu Dyjaka w radiowej Trójce, który odbędzie się już w tę niedzielę 12 maja o godz. 20:00! więcej

KAYAH NA BIS

Opublikowano: 09.05.2013

item
Przypomnienie recitalu Kayah, który odbył się podczas Festiwalu TOPtrendy 2011 - już w najbliższą niedzielę (12 maja), o godz. 16:00 na kanale POLSAT.
Foto: Barbara Olszewska
więcej

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Najnowsze wydawnictwa

Barbara Wrońska
Dom z ognia
Krzysztof Zalewski
Zalewski śpiewa Niemena
Bownik
Delfina

Wybrane wydawnictwa

Artur Rojek
Koncert w NOSPR
HEY
CDN
Paulina Przybysz
Chodź Tu
Mery Spolsky
Miło Było Pana Poznać