Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Trasa koncertowa Artura Rojka

Opublikowano: 04.03.2014

item
Już pod koniec marca rozpocznie się trasa koncertowa Artura Rojka promująca jego pierwszy solowy album zatytułowany "Składam się z ciągłych powtórzeń". Premiera płyty 4 kwietnia 2014 nakładem Kayaxu.

Pierwszy singiel z nadchodzącego albumu - "Beksa" zadebiutował od razu na 1. miejscu Listy Przebojów Trójki. To niezwykły zaszczyt - taka sytuacja zdarzyła się zaledwie kilka razy w całej historii Listy. Dziękujemy wszystkim fanom za oddane głosy!

Daty i miasta trasy koncertowej Artura Rojka:

28.03 Nowy Sącz - Centrum Kultury Sokół
04.04 Wrocław - Eter
05.04 Katowice - Mega Club
06.04 Kraków - Studio
12.04 Łódź - Wytwórnia
13.04 Gdańsk - Parlament
23.04 Warszawa - Palladium
25.04 Poznań - CK Zamek

Support na trasie (oprócz koncertu w Nowym Sączu) zapewni Patrick The Pan, który zaprezentuje swój materiał w wersji akustycznej. Specjalna edycja albumu "Something of an end" CD DVD z zapisem koncertu w Małopolskim Ogrodzie Sztuki, ukaże się już w połowie marca!

Bilety do nabycia:
www.biletin.pl, www.ticketpro.pl,  www.ebilet.pl, www.eventim.pl, Centrum Kultury Sokół, www.go-ahead.pl,  oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn
więcej

Premiera teledysku Artura Rojka "Beksa"

Opublikowano: 26.02.2014"Beksa" - to pierwszy singiel zapowiadający solowy album Artura Rojka. Płyta "Składam się z ciągłych powtórzeń" ukaże się 4 kwietnia 2014. Za muzykę na albumie odpowiadają Artur Rojek i Bartosz Dziedzic, teksty napisał Artur Rojek.

Autorem klipu "Beksa" jest Michał Braum, który jest także odpowiedzialny za video zapowiedzi albumu.

produkcja: IMAGEPRO
reżyseria: Michał Braum
scenariusz: Michał Braum
zdjęcia: Karol Łakomiec
asystenci: Michał Sikora, Grzegorz Żurek
oświetlenie: Bartek Gburek, Marian Brzoza
make-up: Elżbieta Jaśkowska, Justyna Jaroszewska
montaż/korekcja barwna: Michał Braum
obsada: Patryk Kawala, Iwona Rogala, Lech Korusiewicz, Szymon Bujak, Kacper Wrona

Dziękujemy Aresztowi Śledczemu i Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Krakowie za pomoc w realizacji teledysku.
więcej

Patrick The Pan w Kayaxie!

Opublikowano: 25.02.2014Grono Artystów Kayaxu powiększa się o nowego, niezwykle utalentowanego muzyka z Krakowa. Przed Państwem Patrick The Pan!

W marcu nakładem Kayaxu ukaże się dwupłytowe wydanie albumu "Something of an end", edycja specjalna - CD+DVD z zapisem koncertu w Małopolskim Ogrodzie Sztuki.

Kliknij 'więcej', aby dowiedzieć się szczegółów!
więcej

Artur Rojek - Beksa

Opublikowano: 21.02.2014"Beksa" to pierwszy singiel promujący solowy album Artura Rojka.
więcej

Brodka, Nosowska i Maria Peszek na Dzień Kobiet w Londynie i Dublinie!

Opublikowano: 18.02.2014

item
Trzy wspaniałe polskie artystki połączyły siły i dadzą wyjątkowe koncerty w Londynie i Dublinie.

W Dniu Kobiet dojdzie to niezwykłego wydarzenia - Nosowska, BRODKA oraz Maria Peszek zagrają na jednej scenie w londyńskim klubie The Forum, a dzień później w dublińskim The Helix. Takiego koncertu jeszcze nie było - 3 wielkie damy polskiej sceny muzycznej razem.
Nosowska zaprezentuje przekrojowy repertuar wykonywany podczas ostatniej trasy Nosowska.zip. – będą to najważniejsze i najbardziej znane utwory z jej solowej  działalności. Maria Peszek właśnie tymi koncertami kończy trasę promującą płytę "Jezus Maria Peszek", na której zagrała ponad 70 koncertów, a wieńczy ją świetny, pełen niezrównanej energii i bezkompromisowy koncertowy album "JEZUS is aLIVE", a BRODKA zrobi odstępstwo od przerwy w koncertowaniu i podsumowuje "Grandę" i "LAX". Będzie to jedna z niewielu szans na zobaczenie jej na żywo w 2014 roku.

Więcej informacji oraz bilety na stronach: www.dzienkobiet.co.uk, www.buch.co.uk, www.ticketmaster.co.uk / Londyn oraz www.stargazepro.com, www.entertainment.ie/tickets / Dublin
więcej

Artyści Kayaxu nominowani do Fryderyków 2014!

Opublikowano: 12.02.2014

item
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Artyści Kayaxu znaleźli się wśród nominowanych do najważniejszej nagrody przemysłu muzycznego w Polsce - Fryderyków 2014!

Kayah została nominowana w kategorii Artysta Roku, a jej ostatnia płyta "Transoriental Orchestra" w kategorii Album Roku.

Specjalną nagrodę i status Płyty Dwudziestolecia na 20. Urodziny Fryderyka otrzymał album "Granda" Brodki!

W kategorii "Album roku muzyka symfoniczna i koncertująca" nominację otrzymał projekt "Harnasie" pod dyrekcją Marka Mosia, śpiew - Sebastian Karpiel-Bułecka oraz Kapela Góralska Sebastiana Karpiela Bułecki i zespół Zakopower.

Gratulujemy również Jankowi Smoczyńskiemu nominacji Artysty Roku w Jazzie!

Gala rozdania nagród odbędzie się 24 kwietnia w Sali Kongresowej w Warszawie.
więcej

10 koncertów Kayah z projektem "Transoriental Orchestra"!

Opublikowano: 31.01.2014Kolejne koncerty Kayah z projektem "Transoriental Orchestra"! Pierwsza odsłona trasy tuż po premierze płyty okazała się niezwykłym sukcesem - wszystkie koncerty były wyprzedane na długo przed samymi wydarzeniami. Koncerty projektu "Transoriental Orchestra" to nie tylko niezwykłe widowisko i podróż szlakiem muzyki i historii, ale przede wszystkim wyjątkowy spektakl emocji. Na scenie Kayah towarzyszy zespół kilkunastu muzyków pochodzenia polskiego, ukraińskiego i irańskiego grających na orientalnych instrumentach, m.in. cymbały, santur, oud, saz, lutnie, flety, piszczałki i wiele innych.

W ciągu kolejnych miesięcy Kayah wraz z zespołem odwiedzi 10 miast w całej Polsce prezentując materiał ze swojego ostatniego, niezwykłego albumu. Koncerty odbędą się w najlepszych salach koncertowych w Polsce!

17.02 - Bydgoszcz / Opera Nova
07.03 - Suwałki / Suwalski Ośrodek Kultury
08.03 - Białystok / Opera i Filharmonia Podlaska
16.03 - Kielce / Kieleckie Centrum Kultury
10.04 - Gdynia / Gdynia Arena
11.04 - Poznań / Sala Ziemi MTP
12.04 - Wrocław / Hala Orbita
13.04 - Zabrze / Dom Muzyki i Tańca
15.04 - Warszawa / Sala Kongresowa
31.05 - Bielsko Biała / Scena Letnia w Parku Słowackiego

Szczegóły dotyczące koncertów znajdują się na stronie Kayax i na profilu FB Kayah.
więcej

Artur Rojek - druga zapowiedź albumu

Opublikowano: 20.01.2014Zapraszamy do obejrzenia drugiej zapowiedzi video pierwszego solowego albumu Artura Rojka, który ukaże się wiosną tego roku.

Tym razem zajrzeliśmy do studia, gdzie trwają prace nad albumem.

Video: Michał Braum / Image Pro
Grafika: Full Metal Jacket

Pojawiła się także nowa odsłona oficjalne strony internetowej Artura: www.arturrojek.pl
więcej

Trasa Hey Unplugged 2014

Opublikowano: 15.01.2014

item
W marcu i kwietniu 2014, Hey podczas swoich koncertów ponownie wyłączy prąd.

Po 5 latach od ogromnego sukcesu trasy Unplugged i 6 latach od wydania albumu z serii MTV Unplugged, który zyskał status podwójnie platynowego – HEY ponownie zagra swój materiał w wersji akustycznej. Na potrzeby tej wyjątkowej trasy skład zespołu zostanie poszerzony o zaprzyjaźnionych, doskonałych muzyków. Znane rockowe utwory HEYa uzyskają nietypowe aranżacje, na scenie pojawią się skrzypce, sekcja dęta i inne akustyczne instrumenty. Repertuar z poprzedniej trasy Unplugged zostanie wzbogacony o najpopularniejsze utwory z dwóch ostatnich albumów "Miłość!, Uwaga!, Ratunku!, Pomocy!" oraz "Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan".

21.03 Wrocław - Hala Stulecia
23.03 Gdańsk - Polska Filharmonia Bałtycka
24.03 Bydgoszcz - Opera Nova
28.03 Kraków - Centrum Kijów
29.03 Poznań - Sala Ziemi MTP
04.04 Łódź - Wytwórnia
06.04 Warszawa - Sala Kongresowawięcej

Artur Rojek - pierwsza zapowiedź albumu

Opublikowano: 18.12.2013Przedstawiamy pierwszą oficjalną zapowiedź solowego albumu Artura Rojka, którego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2014 roku.

Postanowiliśmy pojechać z kamerą w miejsce, w którym Artur z dala od wszystkiego pracuje nad tekstami.

Video: Michał Braum / Image Pro
Grafika: Full Metal Jacket
więcej

Zobacz kto wystąpił w najnowszym teledysku Krzysztofa Zalewskiego!

Opublikowano: 11.12.2013Prezentujemy oficjalny teledysk do pierwszego singla z płyty "Zelig" Krzysztofa Zalewskiego!

W "Jaśniej" udział wzięli fani którzy nadesłali swoje filmiki, a także znajomi i przyjaciele artysty. Zobacz ilu z nich uda Ci się rozpoznać i weź udział w konkursie na fanpage'u Krzysztofa:


Płyta "Zelig" jest również nominowana w kategorii "Polska Płyta Roku" na portalu Brand New Anthem.


Teledysk "Jaśniej"
Zdjęcia: Maciej Domagalski/Kalejdoskop
Montaż: Michał Zieliński


więcej

Odwołane spotkanie z Kayah w Empiku

Opublikowano: 11.12.2013


UWAGA! Z powodu choroby Artystki dzisiejsze spotkanie w Empiku Junio nie odbędzie się!

Wiadomość od Kayah:
Kochani, rozchorowałam się. Nie będzie mnie dzisiaj na spotkaniu w Empiku. Przepraszam. Mam nadzieję, że do poniedziałku wyzdrowieję. Trzymajcie kciuki.

Przypominamy, że płyta "Transoriental Orchestra" osiągnęła status Złotej Płyty!

A już w poniedziałek, 16 grudnia, Kayah wystąpi w warszawskim klubie Palladium o godzinie 18:00 i 20:30. Są dostępne jeszcze bilety na godzinę 18:00. Kup bilety TUTAJ.

Zapraszamy!
więcej

Artur Rojek w Kayaxie i pierwszy solowy album!

Opublikowano: 04.12.2013

item
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że grono Artystów Kayaxu powiększy się o niezwykłego Artystę i jednego z najbardziej rozpoznawalnych muzyków w Polsce. To dla nas niezwykłe wyróżnienie rozpocząć współpracę z Arturem Rojkiem.

Artur Rojek - lider, kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Tyleż idol, co autorytet (a to wbrew pozorom nie zawsze idzie w parze). Człowiek z monopolem na sukces – czego się nie dotknie, zawsze mu wychodzi. Współtwórca i lider zespołu Myslovitz, z którym wydał 9 albumów, a także założyciel i lider grupy Lenny Valentino. Współpracował ponadto z Katarzyną Nosowską, Smolikiem, czy Pustkami. Pomysłodawca i dyrektor artystyczny OFF Festivalu.

Mimo pracy nad OFF Festiwalem Artur Rojek znalazł czas na przygotowanie pierwszego w pełni solowego albumu. Płyta ukaże się wiosną przyszłego roku.


więcej

Koncerty kolędowe z Zakopower

Opublikowano: 06.12.2013

item
Album CD i DVD Zakopower Kolędowo już w sprzedaży w empikach i w naszym sklepiku. Jak każdą tak i kolędową płytą Zakopower chce się podzielić "na żywo" w wydaniu koncertowym.

Oto gdzie będzie można usłyszeć i zobaczyć Zakopower z materiałem kolędowym:
więcej

"Transoriental Orchestra" ze statusem Złotej Płyty!

Opublikowano: 04.12.2013

item
Wiadomość od Kayah:

"Kochani, z dumą oświadczam, że już od tygodnia płyta Transoriental Orchestra ma status złotej. To Wasza zasługa! Dziękuję Wam bardzo! Fajnie jest mieć Was obok. Buziaki"

więcej

Kayax na Europejskich Targach Muzycznych 2013!

Opublikowano: 29.11.2013

item
Chcesz spotkać się z Artystami Kayaxu, kupić ich ostatnie płyty i zdobyć na nich autograf? Przyjdź na stoisko Kayaxu na Europejskich Targach Muzycznych 2013 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, które odbędą się w najbliższy weekend - 30 listopada i 1 grudnia.

Kliknij 'więcej' aby dowiedzieć się szczegółów!
więcej

Krzysztof Zalewski w Basenie już dzisiaj!

Opublikowano: 27.11.2013Już dzisiaj w warszawskim klubie Basen odbędzie się koncert promocyjny Krzysztofa Zalewskiego, którego najnowszy album ZELIG miał premierę 12.11. Zapraszamy!


Kliknij 'więcej' aby dowiedzieć się szczegółów!
więcej

Zakopower "Kolędowo" - premiera!

Opublikowano: 26.11.2013

item
26 listopada to dzień premiery najnowszego albumu Zakopower "Kolędowo". Specjalne wydawnictwo CD+DVD to zapis koncertu, który odbył się w zakopiańskim Kościelisku. Album zawiera najpiękniejsze polskie kolędy w wyjątkowych aranżacjach zespołu.

Kliknij 'więcej' aby dowiedzieć się szczegółów!

więcej

Pre-order Zakopower "Kolędowo" już na iTunes!

Opublikowano: 20.11.2013

item
Pre-order albumu Zakopower "Kolędowo" już dostępny na iTunes oraz w naszym sklepie!

więcej

Skubas - trasa koncertowa

Opublikowano: 13.11.2013Skubas - nominowany w tym roku do nagrody Fryderyk 2013 w kategorii Debiut Roku i Utwór Roku, wyrusza w kolejną ogólnopolską trasę koncertową. Wystąpi na ponad 10 koncertach z dobrze znanym repertuarem ze swojej debiutanckiej płyty "Wilczełyko". Nie zabraknie jednak niespodzianek. Koncertowa setlista została rozszerzona o utwory jeszcze nie zarejestrowane, wykonywane tylko na żywo, zapowiadające nową płytę Skubasa. Wyjątkowo zapowiadają się koncerty w Lublinie, Krakowie, Wrocławiu i Toruniu, gdzie jednego wieczoru wystąpi Skubas i Krzysztof Zalewski, promujący swoją najnowszą płytę "Zelig". Oboje z Lublina, uznawani są obecnie za jednych z najlepszych polskich wokalistów.

14.11 Katowice, klub Old Timers Garage
15.11 Bielsko-Biała, klub Bazyliszek, Salonik Sztuk rozmaitych
16.11 Kraków, festiwal Korowód, klub Żaczek
29.11 Olsztyn, klub Clava Manum
30.11 Białystok, klub ACK Sepularium
12.12 Poznań, klub Meskalina
13.12 Warszawa, klub Jerozolima
14.12 Kalisz, klub Pod Muzami
15.12 Łódź, klub Scenografia

Koncerty z Krzysztofem Zalewskim:
1.12 Lublin, klub Graffiti
8.12 Kraków, klub Lizard King
10.12 Wrocław, klub Łykend
11.12 Toruń, klub Lizard King
więcej

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Najnowsze wydawnictwa

Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej
Patrick The Pan
trzy.zero
Sistars - Siła Sióstr [winyl]
Sistars - Siła Sióstr
Barbara Wrońska
Dom z ognia

Wybrane wydawnictwa

Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej
HEY
CDN [winyl]
Artur Rojek
Koncert w NOSPR
Paulina Przybysz
Chodź Tu