Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Premierowy koncert Pauliny Przybysz na Kayax Stage @ Grizzly Gin Bar

Opublikowano: 19.10.2017

item
Od 19 października w czwartki spotkacie nas w Grizzly Gin Barze!
Zapraszamy na cykl koncertów naszych Artystów - zagrają zarówno znani już Wam wykonawcy jak i Ci, którzy debiutują u nas tej jesieni. Zaznaczcie w kalendarzach, że czwartki spędzacie z nami w Grizzly Gin Barze. Taka nowa tradycja dla fanów muzyki.
więcej

HEY - FAYRANT TOUR pierwsze soldouty i dodatkowe koncerty

Opublikowano: 18.10.2017

item
Pierwsze koncerty Fayrant Tour wyprzedane! Na ponad miesiąc przed rozpoczęciem trasy Hey zabrakło już biletów na wydarzenia w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. W związku z ogromnym zainteresowaniem koncertami zespół zdecydował się na występ w tych miastach dwókrotnie. Bilety na dodatkowe koncerty już w sprzedaży!

więcej

Urszula Dudziak wystartowała z własnym kanałem YouTube

Opublikowano: 17.10.2017Urszula Dudziak - czołowa postać współczesnej wokalistyki, tym razem zaprasza do jedynej w swoim rodzaju krainy 74 letniej debiutującej youtuberki - URSZULI DUDZIAK - w jej autorskim Vlogu na kanale YouTube.
więcej

Blunt Razor zwycięzcą Festiwalu Młodych Talentów 2017

Opublikowano: 15.10.2017

item
Werdyktem jury, któremu przewodniczyła Katarzyna Nosowska, zwycięzcą 11. edycji Festiwalu Młodych Talentów został zespół Blunt Razor.

więcej

Patrick the Pan "Imiona Tajfunów" feat. Ralph Kaminski - nowy singiel i teledysk

Opublikowano: 13.10.2017Przedstawiamy nowy singiel Patricka the Pana "Imiona Tajfunów" zapowiadający Jego nowe wydawnictwo, które planowane jest na wiosnę 2018 roku. Jest to piosenka wyjątkowa przynajmniej z dwóch powodów. Po pierwsze, Piotr zaprosił do tej piosenki gościa - zaśpiewał z nim Ralph Kaminski. Po drugie jest to pierwsza w twórczości Piotra piosenka polityczna.
więcej

"List" feat. Ptakova - nowy singiel od PIONY

Opublikowano: 02.10.2017Przedstawiamy nowy singiel duetu PIONA."List" to kolejna przebojowa kooperacja producentów z PIONY z Ptakovą, zapowiadająca drugą EP zespołu. Zapraszamy także do obejrzenia teledysku, do którego można nie tylko potańczyć, ale także pośpiewać.

więcej

"Cucurrucucu Paloma" singiel zapowiadający nową płytę Artura Rojka

Opublikowano: 29.09.2017

item
Cucurrucucu Paloma - meksykański evergreen w wersji Artura Rojka.
Piosenka ta zapowiada płytę "Artur Rojek koncert w NOSPR", której premiera będzie mieć miejsce 3 listopada.


więcej

Premiera singla Zakopower & Atom String Quartet - TATA

Opublikowano: 28.09.2017

item
Przedstawiamy singiel „TATA” promujący pierwszy wspólny album Zakopower & Atom String Quartet, będący zapisem ich wyjątkowego koncertu.

więcej

PREORDER albumu specjalnego na 25lecie zespołu HEY

Opublikowano: 27.09.2017

item
CDN dwupłytowy album na 25lecie zespołu HEY

HEY CDN to dwupłytowy jubileuszowy album zawierający największe przeboje zespołu, wszystkie, nawet najstarsze, piosenki zostały nagrane na nowo, niektóre w nowych, zaskakujących wersjach, inne w sprawdzonych koncertowych aranżacjach lub po prostu po staremu.
więcej

Podwójna premiera Krzysztofa Zalewskiego - "Podróżnik" i "Na drugi brzeg"

Opublikowano: 25.09.2017

item
Z radością przedstawiamy premierę dwóch singli Krzysztofa Zalewskiego "Podróżnik" oraz "Na drugi brzeg". Oba single pochodzą z ostatniego albumu artysty "Złoto".
więcej

Nowy singiel i teledysk Pauliny Przybysz - "Pirx"

Opublikowano: 22.09.2017

item
Przedstawiamy drugi singiel zapowiadający album Pauliny Przybysz "Chodź Tu". Premiera płyty już 6 października! Po raz pierwszy Artystka występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, bo jak sama mówi "ma coś konkretnego do powiedzenia". Taka będzie płyta, taki był pierwszy singiel "Dzielne Kobiety" i taki właśnie jest "Pirx".
więcej

Festiwal Młodych Talentów - niecały miesiąc do wielkiego finału

Opublikowano: 20.09.2017

item
Już za niecały miesiąc poznamy zwycięzcę tegorocznego XI Festiwalu Młodych Talentów. Zobaczcie, co mówią członkowie jury o zgłoszonych zespołach, muzyce i festiwalu.

Jury wybrało z ponad 400. zgłoszeń finałową dziesiątkę.

więcej

Wielki sukces trasy koncertowej Kayah i Bregović

Opublikowano: 18.09.2017

item
Wielki sukces trasy koncertowej Kayah i Gorana Bregovicia, którzy po 17 latach przerwy ponownie połączyli siły. Artyści wystąpili przed licznie zgromadzoną publicznością już w 3 miastach – Łodzi, Gdyni oraz Szczecinie. Koncertom towarzyszyła wyjątkowa atmosfera i silna dawka emocji, niecodzienny kontakt z publicznością oraz wspólny śpiew i tańce. Kultowy repertuar z płyty "Kayah i Bregović" artyści zaprezentują jeszcze w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie oraz dwukrotnie w Warszawie.
więcej

Mery Spolsky premiera debiutanckiego albumu i teledysku "Alarm"

Opublikowano: 15.09.2017

item
Dzisiaj ma swoją premierę debiutancki album Mery Spolsky "Miło Było Pana Poznać". Wydawnictwo to zapowiada już drugi singiel "Alarm" i towarzyszący mu teledysk zrealizowany podczas wizyty Artystki w Tokyo.
więcej

Nowy singiel HEY podsumowuje 25-lecie zespołu!

Opublikowano: 14.09.2017
Z okazji 25 lecia istnienia zespołu HEY i jubileuszowej trasy FAYRANT, Artyści przygotowali specjalny prezent dla swoich fanów. Jest nim nowy singiel "gdzie Jesteś, gdzie jestem?", zapowiadający także dwupłytowy jubileuszowy album zespołu, który pojawi się w październiku b.r. nakładem wytwórni Kayax.


więcej

Wielka trasa Kayah i Bregović rusza już w najbliższy czwartek!

Opublikowano: 11.09.2017

item
Długo oczekiwana wielka trasa koncertowa Kayah i Gorana Bregovicia rusza już w najbliższy czwartek. Artyści po 17 latach przerwy wystąpią na 8 koncertach w Polsce. Swój kultowy repertuar z płyty “Kayah i Bregović” zagrają w Łodzi, Gdyni, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i na dwóch koncertach w Warszawie. Artyści przygotowali także niespodzianki.

Koncert w Krakowie, podobnie jak dwa wydarzenia w Warszawie, zostały wyprzedane, ale ostanie bilety w pozostałych 5 miastach są wciąż do nabycie w Bileteriach m.in. na www.biletomat.pl/bilety-na-kayah-bregovic

Serdecznie zapraszamy.
więcej

BRODKA TOUR

Opublikowano: 07.09.2017

item
Mając za sobą dwie trasy koncertowe promujące ostatnią płytę "Clashes" w najpiękniejszych salach filharmonijnych i teatralnych w Polsce i to w 12-osobowym składzie, BRODKA WRACA DO KLUBÓW!
więcej

PAULINA PRZYBYSZ REWORK - kolejne muzyczne wyzwanie na portalu 2track.pro

Opublikowano: 23.08.2017

item
Paulina Przybysz ponad dwie dekady zachwycała głosem w takich składach jak Sistars, Pinnawela, Rita Pax czy Archeo. 6 października 2017 roku pod szyldem Kayaxu ukaże się jej pierwsza solowa płyta „Chodź tu”. Zapowiada ją singiel „Dzielne Kobiety”, z którym związany jest nowy konkurs na portalu 2track.pro - ‘PAULINA PRZYBYSZ REWORK’.


więcej

Zdradzamy gości jesiennej trasy HEY FAYRANT

Opublikowano: 09.08.2017Panie i Panowie czas mknie prędko, FAYRANT coraz bliżej, przypominamy, że gościem jesiennej trasy będzie Piotr Banach, dziś prezentujemy innych zacnych gości, którzy zaszczycą swoja obecnością nas i Was na koncertach trasy FAYRANT, na początek zgadywanka, a to - kto, gdzie i kiedy z nami wystąpi, zdradzimy niebawem, będzie się działo!
więcej

Jesienna "złota" trasa Krzysztofa Zalewskiego

Opublikowano: 07.08.2017

item
Jesienią rozpocznie się druga część trasy promującej album Krzysztofa Zalewskiego "Złoto" wydanego w listopadzie ubiegłego roku. Na płycie znalazły się takie przeboje jak "Miłość, miłość", "Polsko", "Luka" czy "Jak dobrze" z gościnnym występem Natalii Przybysz.
więcej

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Najnowsze wydawnictwa

Barbara Wrońska
Dom z ognia
Krzysztof Zalewski
Zalewski śpiewa Niemena
Bownik
Delfina

Wybrane wydawnictwa

Artur Rojek
Koncert w NOSPR
HEY
CDN
Paulina Przybysz
Chodź Tu
Mery Spolsky
Miło Było Pana Poznać