Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Kayax Showcase na Europejskich Targach Muzycznych Co Jest Grane 24

Opublikowano: 08.11.2016

item
Tegoroczna, szósta edycja Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24 odbędzie się w dniach 25 - 27 listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W ramach targów, wytwórnia Kayax zaprasza na specjalny showcase i występy swoich artystów.

Kayax Showcase odbędzie się 26 listopada o godz. 20:30 na Dużej Scenie Teatru Studio im. St. I. Witkiewicza przy Placu Defilad 1. Wystąpią Mary Komasa, Krzysztof Zalewski oraz tegoroczni debiutanci - Bownik, Swiernalis i Kroki.
więcej

Premiera klipu Brodki "Up In The Hill"

Opublikowano: 02.11.2016
Zapraszamy do obejrzenia najnowszego teledysku Brodki "Up In The Hill". To trzeci singiel promujący złotą płytę artystki "Clashes". Obraz do tej piosenki to drugi, po "Santa Muerte", teledysk, który wyreżyserowała Monika Brodka.
O premierza rozpisuje się także sam amerykański magazyn NYLON.

więcej

ŚWIĄTECZNA KAYAH "Gdy Pada Śnieg"

Opublikowano: 26.10.2016

item
Od 4 listopada w każdym salonie Empik dostępna będzie świąteczna płyta Kayah "Gdy pada śnieg". Już teraz można ją zamawiać na empik.com.


więcej

Romantic Fellas zwycięzcą FMT 2016!

Opublikowano: 24.10.2016

item
Werdykt festiwalowego jury był jednoznaczny – Grand Prix Festiwalu Młodych Talentów przyznano krakowskiemu zespołowi Romantic Fellas. 2. miejsce zdobyła Mery Spolsky, a 3. ex aequo zespoły loTH i MA. Ogłoszenie wyniku odbyło się podczas finałowego koncertu w Azoty Arenie z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Każdy finał ogólnopolskiego Festiwalu Młodych Talentów ma na celu zaprezentowanie najbardziej interesujących zjawisk i debiutów muzycznych krajowej muzyki, akcentując ambitne i nieszablonowe nurty. W parogodzinnym maratonie muzycznym udział biorą artyści reprezentujący różnorodne gatunki muzyczne oraz finaliści festiwalowego gatunku.

W tym roku na scenie wystąpił finalista ubiegłorocznego Festiwalu Młodych Talentów – zespół tsar, Natalia Nykiel, Taco Hemingway, Julia Marcell, Sobota oraz HEY. Fani artystów mogli się z nimi spotkać w „Wywiadówce” – strefie rozmów umiejscowionej w arenowej kawiarni. Tuż przed występem HEY, publiczności zaprezentowała się także czwórka finalistów X edycji konkursu, spotykając się z ciepłym przyjęciem widowni.

Laur zwycięstwa przypadł składającej się z 5 panów grupie Romantic Fellas, prezentującej melodyjny i kołyszący electro-pop-rock. Nagrodą dla zwycięzcy jest zorganizowanie sesji nagraniowej i wydanie singla przez Wytwórnię Kayax oraz nagroda finansowa w wysokości 5 tys. zł ufundowana przez Szczecińską Agencję Artystyczną. Mery Spolsky zajęła 2. miejsce. Po raz pierwszy w historii festiwalu przyznano dwie równoczesne nagrody za 3. miejsce – zespołom loTH i MA. Nagroda Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu trafiła do grupy No Logo. Ci wykonawcy również otrzymali nagrody finansowe, zaś nagroda publishingowa Moozon Records przypadła grupie Anviled.

Zapraszamy do obejrzenia naszych relacji fotograficznych i wideo na stronie internetowej SAA oraz na festiwalowym serwisie www.festiwalmlodychtalentow.pl
więcej

"Miłość Miłość" to nowy teledysk i singiel Krzysztofa Zalewskiego

Opublikowano: 19.10.2016Z radością i śmiałością prezentujemy "Miłość Miłość" - drugi singiel Krzysztofa Zalewskiego zapowiadający jego nadchodzący album "Złoto", którego premiera już 18 listopada. Gościnnie w klipie wystąpiła Natalia Przybysz.

Wideo jest zapisem performance’u, który miał miejsce 8.10.2016 w Krakowie w ramach Contemporary Art Festival. Reżyserem teledysku jest Piotr Onopa.

Krzysztof Zalewski o klipie:
"Klip "Miłość Miłość" jest zapisem happeningu z udziałem Natalii Przybysz, moim, artysty performera Blue i publiczności, który odbył się w Krakowie. Próbowaliśmy stworzyć, odegrać metaforę związku odnosząc się do sztuki tworzenia mandali. Czerpaliśmy również bezwstydnie z pięknego happeningu Mariny Abramovic, więc centrum naszej mandali stanowi patrząca sobie w oczy para (Natalia i ja). Na naszych nogach, ramionach, piersiach opiera się konstrukcja, której kolejne elementy misternie dokłada Blue.

Wzięcie udziału w tym wydarzeniu było niezwykłym doświadczeniem. Odkryłem, oprócz nowego rodzaju niewygody, miejsca w głowie o których dawno zapomniałem. Chylę czoła przed Natalią, której Oscarowa mimika i jogińska wytrzymałość "zrobiła dzień"."

Album "Złoto" jest dostępny w pre-orderze z autografem:

Zapraszamy również na trasę koncertową promującą album "Złoto", która rozpoczyna się na początku stycznia i obejmie 13 miast w całej Polsce:

06.01 / ELBLĄG / KLUB MJAZZGA
07.01 / OLSZTYN / ANDERGRANT
14.01 / LUBLIN / DOM KULTURY
15.01 / RZESZÓW / LIFE HOUSE
20.01 / ŁÓDŹ / WYTWÓRNIA
21.01 / SZAMOTUŁY / SZOK
22.01 / POZNAŃ / BLUE NOTE
26.01 / WROCŁAW / STARY KLASZTOR
27.01 / GOMUNICE / BOGART
02.02 / TORUŃ / LIZARD KING
03.02 / SZCZECIN / HORMON
23.02 / WARSZAWA / STODOŁA
24.02 / BIAŁYSTOK / STUDIO F

Szczegóły koncertów na stronach klubów i na Facebooku Artysty:
więcej

Kto wygra 10. edycję FMT?!

Opublikowano: 20.10.2016

item
„Kto wygra 10. edycję FMT?!” Poznajmy dziesiątkę finalistów X Festiwalu Młodych Talentów.

Nagrodą dla zdobywcy Grand Prix festiwalu jest pakiet promocyjny, na który składa się następująca lista świadczeń: zorganizowanie sesji nagraniowej i wydanie singla przez wytwórnię Kayax oraz bonusy finansowe ufundowane przez Szczecińską Agencję Artystyczną i Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Przesłuchania konkursowe odbędą się 21 października w szczecińskim Klubie Hormon. Weźmie w nich udział maksymalnie 10 wykonawców. Zwycięzcę poznamy dzień później 22 października br., podczas finałowego koncertu  w Azoty Arenie, podczas którego wystąpi zespół HEY.

Bilety do nabycia: goo.gl/tN1Vuy
więcej

Dziś premiera debiutu zespołu Kroki i ich teledysku "Eyes"

Opublikowano: 14.10.2016

item
Dzisiaj ma swoją premierę debiutanckie EP zespołu Kroki zatytułowane "Stairs". Z tej okazji przedstawiamy teledysk do utworu "Eyes". Zapraszamy do oglądania i posłuchania całego albumu!


Zespół tworzą producent Szatt, wokalista Jaq Merner, i basista Paweł Stachowiak.

Inspiracje muzyczne czerpią z jazzu, soulu, indie rocka, a to wszystko okraszone jest eksperymentalną elektroniką i charakterystycznym głosem frontmana. Mimo tak szerokich muzycznych wpływów, Kroki stworzyły spójną brzmieniowo całość, a ich debiutancki materiał to przykład na to czym zaowocować może spotkanie trzech artystycznych indywidualności. Epka Stairs zachwyca brzmieniami, harmoniami i emocjami. To siedem utworów, wśród których są nastrojowe, melancholijne piosenki, ale także mocniejsze, taneczne kompozycje.

Kroki zwróciły na siebie uwagę świetną sesją live nagraną dla cyklu Sofar, a ich występ jest jednym z najpopularniejszych pośród polskich wykonawców. Kolejnym ważnym wydarzeniem dla zespołu był występ na tegorocznej edycji Spring Break w Poznaniu - jego efektem jest podpisanie kontraktu wydawniczego z Kayaxem.

EP "Stairs" dostępne na CD, MP3 i streamingach:

Kroki wspiera Electronic Beats - Program muzyczny T-Mobile
Dowiedz się więcej na www.electronicbeats.pl

Patroni medialni:

więcej

Premiera albumu Bownika i teledysk "Behind The Corner"

Opublikowano: 07.10.2016Dzisiaj ma swoją premierę debiutancki album zespołu Bownik, na którym znalazło się siedem utworów, za produkcję których odpowiedzialny jest Envee. Z tej okazji prezentujemy nowy teledysk do utworu "Behind The Corner".

Zespół BOWNIK to trzech warszawskich muzyków, Michał Bownik, Adam Półtorak I Andrzej Siwoń znanych wcześniej jako Control the Weather. Trochę dla żartu, trochę z przekory, kategoryzują swoją twórczość jako vegan disco. Z całą pewnością można powiedzieć, że reprezentują szeroko pojętą scenę alternatywną. Trudno jest jednak precyzyjnie określić ich gatunkową przynależność, gdyż przez cały okres swojego istnienia śmiało eksperymentują, ślizgając się po gatunkach, stylach i formach.

Rok 2015 zakończyli z tytułem Polskiego Artysty Roku przyznanym przez portal Tak Dużo Dobrej Muzyki. Gazeta Wyborcza umieściła ich występ na Enea Spring Break 2016 wśród siedmiu objawień tego wydarzenia. Jeszcze przed premierą pierwszego oficjalnego wydawnictwa Bownik zagrali na dwóch festiwalach: Soundrive w Gdansku i Behind The Trees w Mysłowicach.

Album dostępny jest na CD, MP3 i streamingach:

Bownika wspiera Electronic Beats - Program muzyczny T-Mobile
Dowiedz się więcej na www.electronicbeats.plPatroni medialni:

więcej

HEY "2015" - nowy klip z "BŁYSKU" i trasa koncertowa

Opublikowano: 06.10.2016"To pierwszy taki rok, gdy samotność znużyła mnie" - śpiewa Katarzyna Nosowska w utworze "2015", do którego powstał teledysk zrealizowany przez VITELLONI oraz Hutę 19 im. Joachima Fersengelda i wyreżyserowany przez Darka Rzontkowskiego. Zagrali w nim wybitni polscy aktorzy - Agata Kulesza ("Ida", "Róża", "Moje córki krowy") i Marcin Dorociński ("Róża", "Lęk wysokości", "Jack Strong").

"2015" to trzeci singiel promujący najnowszy album zespołu Hey "BŁYSK", który uzyskał już status Złotej Płyty.

Premiera klipu zbiega sie z początkiem trasy koncertowej promującej "BŁYSK". Kto nie miał okazji usłyszeć na żywo takich utworów jak "Prędko, prędzej", "Historie", czy "2015" na kwietniowej trasie "przedBŁYSK", będzie miał okazję uczynić to właśnie teraz!

Plan trasy:

07.10 Zabrze - CK Wiatrak
08.10 Cieszyn - Teatr im. Adama Mickiewicza
15.10 Chełm - CHDK
16.10 Białystok - Zmiana Klimatu
22.10 Szczecin - Azoty Arena "FMT"
23.10 Toruń - Od Nowa
29.10 Damasławek - GOK
30.10 Gorzów Wielkopolski - MCK
04.11 Rzeszów - LUKR
05.11 Kielce - Grand
10.11 Bydgoszcz - Artego Arena "CoRock Festival"
12.11 Koszalin - Kryterium, Festiwal Rockowy "Genearcja"
13.11 Gdańsk - B90
25.11 Warszawa - Stodoła
26.11 Poznań - MTP Hala nr 2

27.11 Wrocław, WCK
02.12 Bielsko Biała - Rudeboy
04.12 Opole - NCPP
09.12 Konin - CKiS Oskard
10.12 Głogów - Mayday "Mayday Rock Festival"
16.12 Katowice - Mega Club
17.12 Łódź - Wytwórnia
18.12 Kraków - Kwadrat

Szczegóły koncertów i informacje o biletach:

Scenariszu & Reżyseria: Dariusz Rzontkowski
Zdjęcia: Dominik Danilczyk
Produkcja: VITELLONI, Huta 19 im. Joachima Fersengelda
Producent: Krzysztof Jakubowski
Kierownik Produkcji: Wacław Marszałek
Scenografia: Misia Łukasik

Dziękujemy: Agacie Kuleszy i Marcinowi Dorocińskiemu, Darkowi Rzontkowskiemu, Huta 19 im. Joachima Fersengelda, Vitelloni Films, Orka Film, Oto Film, Misi Łukasik, Robertowi Dąbrowskiemu, Maciejowi Kozłowskiemu, Katarzyna Macharz, Kamil Nazarewicz oraz wszystkim zaangażowanym w projekt.
więcej

"Ponura tresura" projektu Makabreski nagrodzona na BANG Awards Festival!

Opublikowano: 05.10.2016"Ponura tresura" to muzyczna opowieść autorstwa projektu Makabreski. Na jej podstawie powstała bajkowa animacja, której twórcą jest Ala Leszyńska. Film trafił do finału tegorocznego festiwalu Bang Awards w portugalskim Torres Vedras. Nominowany do nagrody głównej oraz w kategorii najlepszej ścieżki dźwiękowej został zwycięzcą w tej drugiej kategorii!

KONCERTY:
07.10 Lublin, Radio Lublin
28.10 Warszawa, Teatr Syrena, Koncert Promocyjny
29.10 Warszawa, Secret Show.
09.11 Świdnica, Festival Filmowy.

Informacje o kolejnych koncertach na profilu Facebook Makabresek:
więcej

Ogólnopolski Strajk Kobiet

Opublikowano: 03.10.2016

item
więcej

Albumy Hey i Nosowskiej w serwisach cyfrowych!

Opublikowano: 23.09.2016Albumy HEY "Do rycerzy, do szlachty, doo mieszczan" i Katarzyna Nosowska "8" dostępne już w serwisach cyfrowych i stremingowych!

Wybierz swój ulubiony serwis:

więcej

Smolik / Kev Fox na trasie koncertowej "Regretfully Yours Tour 2016"

Opublikowano: 21.09.2016

item
Laureaci Fryderyka w kategorii Najlepszy Polski Album Alternatywny 2015 wyruszają w jesienną trasę koncertową zatytułowaną "Regretfully Yours Tour 2016". Oprócz dobrze znanych utworów z ich pierwszego albumu, Andrzej Smolik i Kev Fox zaprezentują premierowo zupełnie nowe piosenki. To nie koniec niespodzianek - gościem specjalnym na koncercie w Warszawie i Gdańsku będzie John Porter, a w wybranych miastach w roli supportu pojawią się m.in. Makabreski, Kroki, Patrick The Pan i Swiernalis.

Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika - znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa - brytyjskiego songwrittera.
Ich pierwszy singiel RUN przez wielu uznawany jest jako utwór roku. Kolejny singiel to Regretfully Yours z gościnnym udziałem Y (Bokka).
Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal Keva przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, i tak charakterystycznemu brzmieniu instrumentów wszelkich, za które odpowiada Smolik, z pewnością zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż...

Koncerty:

14.10 Sosnowiec / Miejski Klub im. Jana Kiepury
21.10 Dąbrowa Górnicza / Pałac Kultury Zagłębia
22.10 Bielsko-Biała / Galeria Bielska BWA
23.10 Wrocław / Stary Klasztor

4.11 Warszawa / Palladium
5.11 Kraków / AGH Pawilon U2
25.11 Andrychów / CKiW
26.11 Częstochowa / klub Rura
11.12 Gdańsk / Stary Maneż

Szczegóły koncertów i informacja o biletach:

Album "Smolik / Kev Fox" dostępny na CD, winylu, MP3 i streamingach:

więcej

Jesienna trasa Mary Komasy "Come Tour"

Opublikowano: 20.09.2016Już za niespełna miesiąc Mary Komasa odwiedzi na koncertach kilka największych miast w Polsce, podczas których zaprezentuje materiał ze swojego debiutanckiego albumu!

06.10 - Szczecin , Hormon:

07.10 - Gdańsk, Klub Żak

08.10 - Ełk, ECK

09.10 - Warszawa , Teatr Syrena

14.10 - Wrocław , Stary Klasztor

15.10 - Kraków, Centrum Dydaktyki AGH

Więcej koncertów już wkrótce!
Śledź Mary Komasę na Facebooku:

Dodatkowo artystka podzieliła sie z Fanami nowym Video do utworu ‚Oh Lord’ wyreżyserowanym przez  jedną z najbardziej znanych fotografek na świecie Paola Kudacki.

Paola i Mary poznały się w Nowym Jorku, gdzie fotografka po wysłuchaniu albumu Mary zaproponowała jej zrealizowanie klipu. Sama piosenka jest osobistą i epicką opowieścią o zemście i odkupieniu, ukazującą pełen emocji i ekspresji wokal Mary. Charakterystyczne brzmienie utworu powstało dzięki wykorzystaniu elementów muzyki filmowej, ciężkiego rocka, bluegrass’u oraz nowoczesnej elektroniki.

Do zobrazowania tajemniczego klimatu utworu wykorzystany został dziki krajobraz miejski Brooklynu jako tło dla surowej i emocjonalnie naładowanej ballady. Paoli zależało wykorzystaniu jak najmniejszej ilości sprzętu aby z łatwością móc śledzić Mary w drodze z parku na ulicę, na plaży czy w metrze. Dlatego tak istotnym było wybranie aparatu, który gwarantowałby swobodę oraz spontaniczność, wybór padł na iPhone’a. Zdjęcia telefonem pozwoliły na dyskretną oraz nie ingerującą w naturalne emocje realizacje, dzięki czemu uzyskany został wzruszający efekt.

Utwór ‘Oh Lord’ pochodzi z albumu „Mary Komasa”, który ukazał się 23 marca 2015 roku.
więcej

Siódmy odcinek projektu Makabreski

Opublikowano: 19.09.2016Po piątkowej premierze albumu Makabreski, zapraszamy do obejrzenia siódmego odcinka tego projektu! Tym razem coś o miłości... aż po grób.

Teledysk powstał dzięki wsparciu Miasta Ogrodów Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek: http://miasto-ogrodow.eu

Makabreski to niezwykły projekt muzyczno-wizualny. Tworzą go Natalia Grosiak z zespołu Mikromusic oraz Bolek Makabreski (znany m.in z zespołów Ahimsa, Elvis Deluxe czy chociażby The Black Tapes). Artyści w swoich piosenkach w przewrotny, humorystyczny sposób pokazują otaczającą ich rzeczywistość. Nie obce są im tematy pro-zwierzęce czy ekologiczne.

Najbliższy koncert zespołu odbędzie sie w Radiu Łódź 25.09 :

Album "Makabreski" dostępny na CD, MP3 i streamingach:

Serial na YouTube:

Makabreski Facebook:
więcej

Premiera albumu projektu Makabreski!

Opublikowano: 16.09.2016

item
Dzisiaj ma swoją premierę album projektu Makabreski, którego serial prezentowaliśmy na naszym kanale YouTube KayaxTV!


Makabreski to niezwykły projekt muzyczno-wizualny.
Tworzą go Natalia Grosiak z zespołu Mikromusic oraz Bolek Makabreski (znany m.in z zespołów Ahimsa, Elvis Deluxe czy chociażby The Black Tapes).
Artyści w swoich piosenkach w przewrotny, humorystyczny sposób pokazują otaczającą ich rzeczywistość. Nie obce są im tematy pro-zwierzęce czy ekologiczne. Premiera każdej piosenki zobrazowana jest krótką historią filmową. Daty premier każdej opowieści są również nieprzypadkowe - Światowy Dzień Ziemi, Dzień Kobiet czy... Walentynki.
Jeśli chcecie posłuchać i zobaczyć jak np. wygląda cyrk, którego pracownikami są zwierzęta, a występują tresowani ludzie albo sprawdzić jakie stworzenia dwunożne upolował pan Boguś, posłuchajcie Makabresek.

Album dostępny na CD, MP3 i streamingach:

Najbliższe koncerty:
25.09 Radio Łódź
07.10 Radio Lublin
28.10 Warszawa, Teatr Syrena
09.11 Świdnica, Festival Spektrum

Więcej koncertów już wkrótce!

Projekt wspierany przez:


Patroni medialni:

więcej

Najbliższe koncerty Marii Peszek i nowy teledysk!

Opublikowano: 14.09.2016‘Ej Maria’ to kolejny teledysk promujący płytę Marii Peszek ‘Karabin’. Podobnie jak poprzedni klip został zrealizowany wg. scenariusza i w reżyserii Anny Maliszewskiej. Zdjęcia do klipu odbyły się na przełomie sierpnia i września w stolicy Ukrainy – Kijowie. Zapraszamy do obejrzenia klipu i na najbliższe koncerty Marii!

Trasa koncertowa:
23.09 – LUBIN / CK MUZA
24.09 – KĘDZIERZYN-KOŹLE / DK CHEMIK
14.10 – SOPOT / SCENA
27.10 – KRAKÓW / ŁAŹNIA NOWA
28.10 – RZESZÓW / LUKR
11.11 – POZNAŃ  / MTP 2
18.11 – KATOWICE / MEGA CLUB
19.11 – WROCŁ AW / STARY KLASZTOR
24.11 – WARSZAWA / STODOŁA
26.11 – GDYNIA / UCHO

Szczegóły koncertów i informacja o biletach:
więcej

"Przez sen" króla już na winylu!

Opublikowano: 13.09.2016

item
Ostatni album Króla zatytułowany "Przez sen" jest już dostępny w wersji winylowej w naszym sklepie internetowym sklepzmuzyka.pl! Winyl można zamawiać od dzisiaj, wysyłka w dniu 15 września.

król - Przez sen LP:

W ofercie Sklepzmuzyka.pl znajdziecie również dostępny limitowany winyl KRÓLA "Wij".

król - Wij LP:

Album "Przez sen" dostępny również na CD, MP3 i streamingach:
więcej

Debiutancki album Swiernalisa i teledysk "Dzikie palmy"

Opublikowano: 09.09.2016

item
Dzisiaj ma swoją premierę debiutancki album Swiernalisa "Drauma" oraz nowy teledysk do piosenki "Dzikie palmy".


Swineralis to 27-letni elegant nihilista. Jego życie to gotowy scenariusz smutnego dramatu, którego fragmenty można poznać wsłuchując się w teksty, jak i opowieści snute niskim głosem podczas koncertów.

Tworzy zupełnie sam – zarówno muzykę, jak i przejmujące teksty, które opisują różne etapy jego życia - kłótnie z kobietami, nocne przygody, stanowiące tło dla barwnego opisu społeczeństwa. Od czasów szkolnych nie przepada za pracą w grupie, dlatego gra na gitarze, basie, klawiszach i śpiewa, choć w domu ma także trąbkę i dwa akordeony. Muzycznie można by przypisać Swiernalisa do kilku gatunków, ponieważ wymyka on się wszelkim kategoryzacjom. Stworzone przez niego aranżacje, zawierające ogromne pokłady nostalgii, uległy transformacji w ciemnym studiu nagraniowym, ukrytym w pewnej z łódzkich piwnic za pomocą Pawła Cieślaka.

Jego debiutancka płyta zawiera dziesięć bardzo klimatycznych kompozycji, w tym singiel „Sierść” i drugi - „Dzikie palmy”, który opowiada historię niezwykłej, toksycznej fascynacji dwojga ludzi.  Na płycie pojawia się Zabrocki, który nagrał niepokojącą partię saksofonu w smutnej balladzie „Chłopiec z papierosem”, a także Artur Chołoniewski z zespołu Terrific Sunday, który dodał rytmiczności  w utworze  „Wściekłość i wrzask”.

Album dostępny na CD, MP3 i streamingach:

Swiernalis na Facebook:
więcej

Makabreski - Tramwaje nie Hawaje

Opublikowano: 01.09.20161 września - czyli powakacyjny powrót do rzeczywistości. Dla nas to okazja do kolejnej odsłony - zbliżającej się wielkimi krokami - premiery płyty projektu Makabreski. Tym razem niskobudżetowe video (koszt: 3,40) do utworu "Tramwaje nie Hawaje", w którym wykorzystaliśmy m.in nadesłane przez Was filmiki.
Sytuacja która zapewne przytrafiła się każdemu kto korzysta ze środków komunikacji miejskiej. Posłuchajcie...

Zobacz wszystkie odcinki serialu Makabreski:

więcej

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Najnowsze wydawnictwa

Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej
Patrick The Pan
trzy.zero
Sistars - Siła Sióstr [winyl]
Sistars - Siła Sióstr
Barbara Wrońska
Dom z ognia

Wybrane wydawnictwa

Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej
HEY
CDN [winyl]
Artur Rojek
Koncert w NOSPR
Paulina Przybysz
Chodź Tu