Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Albo Inaczej w Teatrze Roma 2 listopada 2018 – pełny line up koncertu i kolejny singiel

Opublikowano: 2018-10-26
Justyna Święs, Piotr Zioła i Fismoll to kolejni artyści, którzy dołączają do grona występujących podczas koncertu Albo Inaczej w Teatrze muzycznym Roma. Specjalne wydarzenie, z udziałem aż 16 występujących odbędzie się w Warszawie już 2 listopada!

Trójka młodych wokalistów pojawi się w Romie obok m.in. Krystyny Prońko, Tego Typa Mesa, Krzysztofa Zalewskiego, Ralpha Kamińskiego czy zespołu Grammatik. Podobnie jak przy okazji obu płytowych edycji projektu Albo Inaczej, kierownikiem zespołu muzycznego będzie Mariusz Obijalski. Mimo że oficjalnie line-up wydarzenia jest już zamknięty, nie wykluczone, że czekają nas dodatkowe niespodzianki!

Pełny skład wokalistów Albo Inaczej, występujących 2 listopada:
Krystyna Prońko, Andrzej Dąbrowski, Justyna Święs, Rosalie., Ten Typ Mes (razem z Emilem Blefem i Stasiakiem), Krzysztof Zalewski, Piotr Zioła, Ralph Kaminski, Igo (z zespołu Bass Astral x Igo), Fismoll, Te-Tris, Numer Raz i Grammatik


Albo Inaczej w Teatrze Roma 2.11.2018 – https://www.facebook.com/events/260862731209598
Bilety - https://www.eventim.pl/event/albo-inaczej-teatr-roma-11118789/?affiliate=GTP


„Mówią mi” to kolejny singiel promujący wydawnictwo Albo Inaczej 2. Tym razem główną rolę odgrywa tutaj Igo, wokalista znany z bardzo popularnego w ostatnim czasie duetu Bass Astral & Igo, reinterpretujący klasyczne nagranie hip-hopowego duetu Grammatik.


Klip do „Mówią mi” to szczególny projekt, zrealizowany w Zakładzie Poprawczym w Studzieńcu, a główną rolę odgrywająsami wychowankowie. Tak opisują pracę nad obrazem jego twórcy z Makata Studio:

„Każdy z wychowanków ma swoją historię. Nikt nie znalazł się tam przez przypadek. To młodzi ludzie, którzy szukają drogi i własnego miejsca w świecie. Stali się oni bohaterami i twórcami teledysku do utworu „Mówią mi" zinterpretowanego przez Igo w ramach projektu Albo Inaczej 2.
Większość materiału została nakręcona przez chłopaków podczas warsztatów filmowych prowadzonych przez reżyserkę Patrycję Polkowską. Pokazali nie tylko przestrzeń, w której żyją. Podczas zwracania kamer na siebie chłopaki złapali w obiektywie, to co najważniejsze – przyjaźń, młodość, radość życia, nadzieję.”


Albo Inaczej 2 to album wypełniony nowymi wersjami klasyków polskiego hip-hopu w wykonaniu najciekawszych wokalistów współczesnej sceny. Już 2 listopada będziemy mogli usłyszeć ich na żywo. W Teatrze Muzycznym Roma, wystąpi aż 16 wokalistów m.in. Krystyna Prońko, Justyna Święs, Krzysztof Zalewski, Ten Typ Mes, Fismoll!
Album na płytach CD i winylu jest już dostępny w sprzedaży!


Tracklista:
Strona A:
1. „Nie mamy skrzydeł” wyk. Piotr Zioła (tekst Miuosh)
2. „Mogę wszystko” wyk. Natalia Nykiel (tekst Sokół)
3. „Gdyby miało nie być jutra” wyk. Mrozu (tekst Pezet)
4. „Nic” wyk. Daria Zawiałow (tekst W.E.N.A.)
5. „Sznurowadła” wyk. Fismoll (tekst Fisz)
6. „Chodź ze mną” wyk. Ralph Kaminski (tekst Eldo)
Strona B:
7. „Czerwona sukienka” wyk. Justyna Święs (tekst Fisz)
8. „Złe nawyki” wyk. Monika Borzym (tekst 2cztery7)
9. „Mówią mi” wyk. Igo (tekst Grammatik)
10. „Ile mogę?” wyk. Rosalie. (tekst Te-Tris)
11. „Chwila” wyk. Krzysztof Zalewski (tekst Numer Raz)
12. „Chwile ulotne” wyk. Monika Borzym, Natalia Nykiel, Daria Zawiałow, Fismoll, Igo, Ralph Kaminski, Piotr Zioła (tekst Paktofonika)

powrót

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Wybrane wydawnictwa

Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej [książka]
HEY
CDN [winyl]
Artur Rojek
Koncert w NOSPR
Paulina Przybysz
Chodź Tu

Najnowsze wydawnictwa

Nosowska
BASTA [winyl]
Marek Dyjak
GINTROWSKI
Paulina Przybysz
Chodź Tu [winyl]
Brodka
MTV Unplugged [winyl]
Brodka
MTV Unplugged z autografem [CD BOX]