Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Artysta projektu My Name Is New nagra płytę w Kayaxie!

Opublikowano: 2019-05-12
item

5 oraz 6 lipca tego roku będziemy mogli zostać świadkami jednego z najważniejszych wydarzeń od początku trwania inicjatywy My Name Is New. Wraz z Festiwalem Naturalnie Mazury stworzymy kolejną scenę projektu, na której dziesiątka debiutantów stoczy walkę o nagranie płyty pod szyldem wytwórni Kayax! Musisz to zobaczyć!

Podczas Naturalnie Mazury Festiwal w Węgorzewie po raz pierwszy powstanie scena projektu My Name Is New, na której będziemy mogli zobaczyć na żywo występy dziesięciu utalentowanych debiutantów. Wydarzenie jest nietypowe, ponieważ po raz pierwszy artyści wezmą udział w konkursie, w którym do wygrania będzie wydanie płyty pod szyldem wytwórni Kayax! Jest to pierwsza prawdziwa okazja do sprawdzenia, który debiutant na stałe dołączy do jednej z największych niezależnych wytwórni płytowych w Polsce!

Naturalnie Mazury Festiwal to największe muzyczne wydarzenie na festiwalowej mapie Mazur. W poprzednich edycjach udział wzięli znakomici artyści polskiej sceny, tacy jak: Brodka, Lady Pank i wielu innych. Ważnym elementem festiwalu jest również przegląd kapel, którego celem jest aktywizacja i promocja młodych artystów. W tym roku, festiwal zdecydował się na współpracę właśnie z projektem My Name Is New!

My Name Is New to projekt wspierający debiutujących artystów solowych oraz zespoły. Działa on od niespełna pół roku, a już zdążył zgromadzić duże grono utalentowanych artystów. Inicjatywa ma przede wszystkim charakter edukacyjny. Kayax kładzie ogromny nacisk na wsparcie merytoryczne z zakresu promocji muzyki w internecie, efektywnego korzystania z zasobów social mediów oraz pozyskiwania szerszej publiczności.

Zapraszamy na My Name Is New stage 5 oraz 7 lipca do Węgorzewa!
Więcej o wydarzeniu dowiesz się tutaj!

Drodzy dziennikarze, zapraszamy serdecznie do wspierania projektu My Name Is New. Zachęcamy do pomocy przy promocji debiutujących artystów i ich muzyki.
Kontakt z Marią Dudek, koordynatorką projektu: mnin@kayax.pl

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Programu „Rozwój Sektorów Kreatywnych”

Playlista My Name Is New dostępna na streamach:
https://kayax.lnk.to/mynameisnew/

Facebook:
https://www.facebook.com/mynameisnewpl/

Instagram:
https://www.instagram.com/mynameisnew.pl/

Naturalnie Mazury Festiwal:
http://naturalniemazury.com

powrót

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Wybrane wydawnictwa

Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej [książka]
HEY
CDN [winyl]
Artur Rojek
Koncert w NOSPR
Paulina Przybysz
Chodź Tu

Najnowsze wydawnictwa

Nosowska
BASTA [winyl]
Marek Dyjak
GINTROWSKI
Paulina Przybysz
Chodź Tu [winyl]
Brodka
MTV Unplugged [winyl]
Brodka
MTV Unplugged z autografem [CD BOX]