Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Barbara Wrońska odleciała!

Opublikowano: 2018-11-13

Kiedy smutno Ci i źle, abstrakcja uratuje Cię! Barbara Wrońska rusza na odsiecz listopadowej chandrze. Wokalistka, kompozytorka, aranżerka, autorka tekstów, artystka niebanalna i nieprzewidywalna, a zarazem pracowita i skromna, po raz kolejny zaprasza nas do swojego wyjątkowego, czasem szalonego świata. Tym razem za sprawą singla i live sesji „Abstrakcja”.

Posłuchajcie i zobaczcie:


Barbara Wrońska o singlu „Abstrakcja”:
„Czasami fajnie kiedy uciekamy od dosłowności. Ja robię to kiedy tylko mogę, to sprawia, że zaczynam widzieć więcej. Wtedy świat staje się ciekawszy i zaskakujący. Pielęgnuję w sobie tę zdolność i nie przejmuję się tym, że na zewnątrz może wyglądać to dziwnie. Specjalnie dla Was wyjątkowa wersja piosenki „Abstrakcja” live! O tak! O tak! O tak! Abstrakcjo kocham Cię!!!”

Utwór „Abstrakcja” to trzeci singiel z debiutanckiej płyty Barbary Wrońskiej zatytułowanej „Dom z ognia” wydanej w pierwszej połowie tego roku, za który artystka otrzymała nagrodę Mateusza Trójki. Singiel "Abstrakcja" jest pochwałą szaleństwa, wyobraźni, bujania w obłokach i z pewnością przypadnie do gustu, każdemu, kto cierpi na jesienną chandrę.

O albumie:
Po latach pracy w zespołach Pustki i Ballady i Romanse, artystka postanowiła zaprezentować swój całkowicie autorski, solowy materiał, którego jest również producentem. Na płycie „Dom z ognia” znalazły się piosenki zaśpiewane po polsku. Warstwa liryczna porusza intymną sferę przeżyć autorki, to trzymająca w napięciu opowieść o relacjach między ludźmi, miłości, o tym co artystka lubi a czego nienawidzi. Barbara w swoich piosenkach przeprowadza słuchacza przez swoje historie za pomocą różnorodnych brzmień, faktur, zmysłowości głosu, czasem jej zadziorności by pokazać obraz pięknej, pełnej życia kobiety, która śpiewa to co czuje.

Barbara Wrońska jest właśnie w trakcie trasy koncertowej. Szczegóły wydarzeń >>> TUTAJBarbara Wrońska:

Facebook:
www.facebook.com/barbarawronskasolo

Instagram:
www.instagram.com/barbarawronskasolo

powrót

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Wybrane wydawnictwa

Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej [książka]
HEY
CDN [winyl]
Artur Rojek
Koncert w NOSPR
Paulina Przybysz
Chodź Tu

Najnowsze wydawnictwa

Nosowska
BASTA [winyl]
Marek Dyjak
GINTROWSKI
Paulina Przybysz
Chodź Tu [winyl]
Brodka
MTV Unplugged [winyl]
Brodka
MTV Unplugged z autografem [CD BOX]