Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Cho na Showcase projektu My Name Is New podczas festiwalu Enea Spring Break!

Opublikowano: 2019-03-14
item

Już pod koniec kwietnia, podczas festiwalu Enea Spring Break, będzie można zobaczyć na żywo pięciu reprezentantów projektu My Name Is New. Showcase inicjatywy odbędzie się 26 kwietnia o godzinie 19:00 na Perła Export Stage (Scena na Piętrze), a wystąpią między innymi: Bleeding Moses, Bloo Crane, Eyelids, Hyper Son oraz Jagoda Kret. Przyjdź i zobacz, jak radzą sobie na żywo artyści projektu My Name Is New!

Podczas tegorocznej edycji Enea Spring Break, odbędzie się Showcase projektu My Name Is New, podczas którego zaprezentuje się pięciu szalenie ciekawych i różnorodnych artystów wytypowanych przez Kayax. Jednym z zespołów jest Bleeding Moses, czyli jedyna pigeon rockowa formacja w Polsce! Ich korzenie sięgają muzyki syntezatorowej, trip-hopu i mieszanki rockowych brzmień lat 70’. Artyści zostali docenieni między innymi przez Polskie Radio Czwórka oraz samego Piotra Stelmacha, dziennikarza Trójki.Kolejnym zespołem, który usłyszymy w ramach showcase’u jest Bloo Crane. To młody, energiczny duet z Krakowa, który komponuje elektroniczne, taneczne brzmienia. Grają razem od 2016 roku, a pomimo odmiennych gustów muzycznych, zawsze starają się znaleźć złoty środek i stworzyć miks różnych światów. Reprezentantami projektu podczas festiwalu będą również Eyelids, czyli duet z Katowic. Zespół tworzą wspólnie Daga i Tom od 2016 roku. Muzyka to dla nich dziedzina sztuki, w której nie czują żadnych ograniczeń. Bazą artystów był od zawsze electropop, ale nie boją się czerpać z innych gatunków.To jednak nie wszystko! Podczas Showcase’u będziemy mieli okazję obejrzeć również występ jednego z ambasadorów projektu - Hyper Son. Ta młoda trójka z południa tworzy niesamowite hip-hopowo-trapowe brzmienia, które wgryzają się w głowę już po pierwszych sekundach odsłuchu! Showcase dopełni swoją obecnością rockowa wokalistka, Jagoda Kret. Jagoda to młoda dziewczyna z Warszawy, która swoim głosem potrafi powalić każdego. Porównywana do Natalii Przybysz, artystka tworzy rockowo-alternatywne kompozycje z pazurem!Na festiwalu Enea Spring Break pojawi się również czterech artystów projektu My Name Is New występujących podczas wydarzenia niezależnie od Showcase’u inicjatywy, a będą to: Hope Leslie, Izzy and the Black Trees, Kamil Juszczyk oraz RAT KRU.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym planem wydarzenia << tutaj >>

Showcase My Name Is New odbędzie się 26 kwietnia 2019 roku podczas Enea Spring Break na scenie Perła Export Stage! Start o godzinie 19:00!
Patronami oraz sponsorami wydarzenia są ZPAV oraz SAWP.

My Name Is New to projekt wspierający debiutujących artystów solowych oraz zespoły. Działa on od niespełna pół roku, a już zdążył zgromadzić duże grono utalentowanych artystów. Inicjatywa ma przede wszystkim charakter edukacyjny. Kayax kładzie ogromny nacisk na wsparcie merytoryczne z zakresu promocji muzyki w internecie, efektywnego korzystania z zasobów social mediów oraz pozyskiwania szerszej publiczności. Podobnie, jak MNIN, festiwal Enea Spring Break również wspiera debiutantów na polskiej scenie. Wydarzenie odbywa się od 2014 roku, a w ramach eventu, podczas którego występują młodzi, obiecujący artyści, odbywają się również warsztaty oraz różnorodne panele dla uczestników.

Drodzy dziennikarze, zapraszamy serdecznie do wspierania inicjatywy oraz Showcase’u My Name Is New. Zachęcamy do pomocy przy promocji debiutujących artystów i ich muzyki.

Kontakt z Marią Dudek, koordynatorką projektu: mnin@kayax.pl
Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Programu „Rozwój Sektorów Kreatywnych”

Playlista My Name Is New dostępna na streamach:
https://kayax.lnk.to/mynameisnew

Facebook:
https://www.facebook.com/mynameisnewpl/

Instagram:
www.instagram.com/mynameisnew.pl/

Enea Spring Break
http://spring-break.pl

ZPAV
http://zpav.pl

SAWP
http://www.sawp.pl

powrót

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Wybrane wydawnictwa

Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej
HEY
CDN [winyl]
Artur Rojek
Koncert w NOSPR
Paulina Przybysz
Chodź Tu

Najnowsze wydawnictwa

Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej
Patrick The Pan
trzy.zero
Sistars - Siła Sióstr [winyl]
Sistars - Siła Sióstr
Barbara Wrońska
Dom z ognia