Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Miuosh feat. Krzysztof Zalewski - Perseidy (SΔVV remix)

Opublikowano: 2017-07-25


foto. Piotr Tarasewicz

SΛVV. po udanej współpracy z Miuoshem i Katarzyną Nosowską przy utworze "Tramwaje i Gwiazdy", bierze na warsztat utwór Perseidy. W nowej zremixowanej odsłonie podkład otrzymał mocniejsze brzmienie, a wokal Krzysztofa Zalewskiego nadał emocjonalnego tonu.

Krzysztof Zalewski - muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista, tekściarz, uważany za jednego z najlepszych wokalistów w Polsce. Obecnie promuje najnowszy album „ZŁOTO”, zawierający takie przeboje jak „Luka”, „Miłość Miłość” czy „Polsko”. Za "Złoto" otrzymał 2 nominacje do Fryderyka 2017 i od wydania gra nieustannie koncerty entuzjastycznie przyjmowane przez publiczność.

Miuosh, a właściwie Miłosz Borycki, urodzony w 1986 roku raper, producent, właściciel wytwórni Fandango Records, reprezentant śląskiego rapu. W swoich tekstach często podkreśla przywiązanie do tego miejsca – przede wszystkim do Katowic. Na przestrzeni lat przeszedł niemałą metamorfozę. Od osoby związanej ze środowiskiem reggae, przez trueschoolowego rapera, po szeroko rozumianego artystę nagrywającego między innymi ze Smolikiem, Budką Suflera, Myslovitz.

powrót

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Wybrane wydawnictwa

Natalia Przybysz
Jak Malować Ogień [winyl]
Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej [książka]
HEY
CDN [winyl]
Artur Rojek
Koncert w NOSPR

Najnowsze wydawnictwa

Swiernalis
Psychiczny fitness
Bloo Crane
Bloo Feelings
CUKIER
JEDEN
Music 4 Queers & Queens
Kundel