Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Mocne otwarcie projektu My Name Is New w 2020 roku!

Opublikowano: 2020-01-15
item

My Name Is New to projekt, który wspierający artystów solowych oraz zespoły. Najważniejszą częścią inicjatywy są jej działania edukacyjne. Każdy, komu uda się dostać do grona MNIN-owców otrzymuje wsparcie merytoryczne, praktyczne porady na temat budowania swojego wizerunku w sieci, poszerzania swojej publiczności czy korzystania z ogólnodostępnych zasobów social mediów. Dodatkowo, artyści mają niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w projektach specjalnych oraz wystąpić na żywo przed dużą publicznością.

Wśród najnowszych nabytków MNIN-u jest zespół Expertyza wraz ze swoim utworem „Uciec”. Band tworzy muzykę rozrywkową ocierającą się o kilka gatunków muzycznych – od alternatywnego popu i rocka, po stonowanego bluesa. Kolejnym składem, jaki debiutuje dziś w projekcie jest zespół Mons. Panowie urzekli nas utworem o tytule „Od nowa”, który reprezentuje szeroko rozumiane brzmienie miasta. Można w nim usłyszeć wielkomiejski pęd, zatłoczone ulice i metro przedzierające się przez kolejne dzielnice, jak również ulgę, którą przynosi słoneczny, nadwiślański poranek. Ostatnim z zespołów, który dołączył do My Name Is New jest Verø. Trzyosobowy skład stawia na zabawę stylem i słowem, które okraszone są delikatnym głosem wokalistki Weroniki Szatkowskiej. Najlepszym dowodem tych słów jest piosenka „Czas”.Oprócz zespołów do MNIN-u dołączają osoby, które niemalże w pojedynkę, w pełni kompleksowo zabierają się za tworzenie swoich utworów. Jedną z nich jest Julia Mika, studentka aktorstwa PWSFTviT w Łodzi. Jej piosenka „Dancing w sanatorium” to nostalgicznie brzmiący pop, który opowiada o towarzyskim życiu starszych pań i panów, niekoniecznie tylko w sanatoriach. Kolejnym debiutantem w projekcie jest Hubert Kapturkiewicz, który swoją twórczość sygnuje aliasem Senny. Hubert przesłał do nas utwór pt. „Papier”, który ciężko zakwalifikować gatunkowo, za to bardzo łatwo odczytać jego przesłanie, mówiące o ludzkiej niepewności i wielu rozterkach związanych z życiem we współczesnym świecie. Ostatnim, ale zarazem znanym już artystą w My Name Is New jest sedguy. Kryjący się za tym pseudonimem Piotr Kazimierczuk dał się poznać za sprawą utworu „Słońce”, do którego dołączył dziś numer „Królik”. Świetna kompozycja i dopracowany tekst zaczynają być znakiem rozpoznawczym sedguya, który daje innym świetny przykład, że z MNIN-em można się związać na dłużej.

Drodzy dziennikarze, zachęcamy i zapraszamy do współpracy oraz pomocy przy rozpowszechnianiu naszej inicjatywy. Z kolei młode zespoły oraz artystów solowych zapraszamy serdecznie do zgłaszania się poprzez naszą platformę: www.mynameisnew.pl

Kontakt z koordynatorami projektu: mnin@kayax.pl

Playlista My Name Is New dostępna na streamach:
https://kayax.lnk.to/mynameisnew

Facebook:
https://www.facebook.com/mynameisnewpl/

Instagram:
www.instagram.com/mynameisnew.pl/

powrót

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Wybrane wydawnictwa

Natalia Przybysz
Jak Malować Ogień [winyl]
Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej [książka]
HEY
CDN [winyl]
Artur Rojek
Koncert w NOSPR

Najnowsze wydawnictwa

WATAHA
Karolina Czarnecka - Cud
Natalia Przybysz
Jak Malować Ogień
Mery Spolsky
DEKALOG SPOLSKY
Kroki
Controlled Chaos