Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Nowe video od Artura Rojka i Podwójna Platyna dla solowej płyty

Opublikowano: 2017-12-06
item


"To najtrudniejsza i najdłużej tworzona piosenka w moim życiu. Moja satysfakcja jest tym większa, że historia tak wymagająca zyskała tylu zwolenników. Kiedy śpiewam „Beksę” na koncertach i widzę Was wszystkich śpiewających ją ze mną, wydzieram się tym głośniej, im bardziej czuję się szczęśliwy."

Jest nam niezwykle miło poinformować, że pierwszy solowy album Artura Rojka "Składam się z ciągłych powtórzeń" osiągnął status Podwójnej Platynowej Płyty! Serdecznie gratulujemy Arturowi i wszystkim tym, którzy współtworzyli to wydawnictwo.

Album "Koncert w NOSPR" to zapis niezwykłego koncertu, który odbył się 9 listopada 2015 w zjawiskowej sali NOSPR w Katowicach. Artur Rojek wystąpił wraz ze swoim zespołem i Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia. Na płycie znajdują się zarejestrowane na żywo utwory z autorskiego repertuaru Artura, ale także wyjątkowe covery przygotowane specjalnie na ten koncert i utwory z repertuaru kultowych grup Lenny Valentino i Myslovitz, których Artur był wokalistą i liderem.Album "Artur Rojek koncert w NOSPR" dostępny na sklepzmuzyka.pl oraz w serwisach online:
https://Kayax.lnk.to/KoncertwNOSPR


Artur Rojek:
Facebook: www.facebook.com/artur.rojek.official
Instagramwww.instagram.com/artur_rojek_official

powrót

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Wybrane wydawnictwa

Artur Rojek
Koncert w NOSPR
HEY
CDN
Paulina Przybysz
Chodź Tu
Mery Spolsky
Miło Było Pana Poznać

Najnowsze wydawnictwa

Barbara Wrońska
Dom z ognia
Krzysztof Zalewski
Zalewski śpiewa Niemena
Bownik
Delfina