Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Nowy ambasador projektu My Name Is New - Hyper Son przejmuje pałeczkę!

Opublikowano: 2019-03-06
item

Zespół Hyper Son przejmuje po Blunt Razor stery i zostaje nowym ambasadorem projektu My Name Is New. Artyści są zwycięzcami Festiwalu Młodych Talentów w 2018 roku, a do projektu dołączyli na początku marca wraz z singlem „Biegnij!”. Utwór to niesamowite połączenie trapowych brzmień z luźnym, hip-hopowym klimatem!

My Name Is New to inicjatywa skierowana do debiutujących artystów solowych oraz zespołów, która powstała we wrześniu ubiegłego roku. Projekt obejmuje nie tylko wydanie singla pod szyldem wytwórni Kayax, ale również wsparcie merytoryczne. Charakter edukacyjny sprawił, że do projektu dołączyło ponad 50 szalenie ciekawych artystów, a na playliście można posłuchać 68 utwórów, które powalają świeżością! Jednym z singli stał się „Biegnij”, hip-hopowa kompozycja Hyper Son.

Hyper Son to wyjątkowe połączenie indie-popu, hip-hopu oraz elektorniki. Zespół liczy trzy osoby, a istnieje od czerwca 2018 roku. Mimo krótkiego stażu, jako band na swoim koncie mają już pokaźne sukcesy. W 2018 roku zespół wygrał pierwsze miejsce w Festiwalu Młodych Talentów, gdzie po raz pierwszy spotkali się z jednym z menadżerów Kayaxu - Krzysztofem Dominikiem. Podczas konkursu, artyści zachwycili swoją twórczością m.in. Katarzynę Nosowska i Piotra Metza. Zespół ma na swoim koncie również współpracę z wytwórnią Hashashins. Ponadto, Hyper Son występował przed takimi artystami jak: Monika Brodka, Kayah, Nosowska czy Paulina Przybysz. Tego roku pojawiła się w sieci również pierwsza autorska płyta debiutantów pt. „Miejskie Historie”.

Hyper Son to artyści o niesamowitej charyzmie. Stawiają na profesjonalizm. Artyści nie boją się nowych wyzwań, a ich otwartość stanowczo wyróżnia ich na tle innych debiutantów. By uzyskać perfekcyjne brzmienie, podczas koncertów występują w poszerzonym, 5-osobowym składzie. Hyper Son to jeden z idealnych przykładów na to, jak dobrze wystartować z przytupem! Jako nowy ambasador projektu My Name Is New godnie zastępują w tej roli Blunt Razor, o czym przekonacie się już w najbliższych tygodniach ich ambasadorstwa!Na pożegnanie, Blunt Razor stworzyli własną playlistę składającą się z 10 utworów artystów projektu My Name Is New, które najbardziej przypadły im do gustu. Playlisty możecie posłuchać tutaj. Zapraszamy do słuchania!


Więcej utworów projektu My Name Is New usłyszycie tutaj
Śledźcie nasze playlisty i profile!

My Name Is New w streamach:
https://kayax.lnk.to/mynameisnew/

Facebook:
https://www.facebook.com/mynameisnewpl/

Instagram:
www.instagram.com/mynameisnew.pl/

powrót

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Wybrane wydawnictwa

Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej
HEY
CDN [winyl]
Artur Rojek
Koncert w NOSPR
Paulina Przybysz
Chodź Tu

Najnowsze wydawnictwa

Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej
Patrick The Pan
trzy.zero
Sistars - Siła Sióstr [winyl]
Sistars - Siła Sióstr
Barbara Wrońska
Dom z ognia