Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Posłuchaj 5 najnowszych singli projektu MNIN i daj się zaskoczyć!

Opublikowano: 2019-04-05
item

5 kwietnia odbyły się kolejne premiery z ramienia projektu My Name Is New. Do inicjatywy oficjalnie dołączyło trzech artystów, a w nowych wydaniach znajdziemy również singiel zespołu, który w projekcie jest prawie od początku jego istnienia, Mgły! Najnowsze propozycje na playliście to mieszanka rocka, alternatywy i blues’a!

Projekt My Name Is New został powołany do życia we wrześniu ubiegłego roku. Mimo krótkiego stażu, do inicjatywy już zdążyło dołączyć ponad 60-ciu artystów z całego kraju. Projekt ma przede wszystkim charakter edukacyjny. Każdy, kto do niego dołączy, otrzymuje pakiet informacji na temat poszerzania swojej publiczności, wykorzystywania potencjału social media, serwisów streaminowych oraz promocji swojej muzyki w sieci.

Dziś na playlistę trafiło 5 nowych utworów. Na pokładzie powitaliśmy zespół Bastard Brothers, rockowy band o klasycznym brzmieniu. Chłopaki zaprezentowali w projekcie dwa autoskie kawałki, „Dirty Pretty Smile” oraz „Somebody”. Kolejnym nowym nabytkiem MNIN stał się bobkowski, którego singiel „KITI” stanowi cudowne dopełnienie alternatywnej części na playliście projektu. Ostatni zespół, który oficjalnie stał się częścią inicjatywy jest Mob. Grają jedynie swoją autorską muzykę, która stanowi połączenie bluesa, groove’u, jazzu oraz popu. Są świadomymi artystami, którzy w swoich tekstach opowiadają o snach, iluzji czy pogoni.Ale to nie wszystko! Na playliście znalazł się również singiel od artystów, którzy w projekcie uczestniczyli od samego początku! Mgły to niesamowity, utalentowany zespół grający alternatywny, melancholijny pop. Członkowie grupy wywodzą się z różnych stylistyk, ale łączy ich fascynacja dźwiękami pełnymi tajemnic. Singiel „Nie Mam Czasu” znajdziecie na naszej playliście tutaj!

Drodzy dziennikarze, zachęcamy i zapraszamy do współpracy oraz pomocy przy rozpowszechnianiu naszej inicjatywy, młode zespoły oraz artystów solowych zapraszamy serdecznie do zgłaszania się poprzez naszą platformę www.mynameisnew.pl
Kontakt z Marią Dudek, koordynatorką projektu: mnin@kayax.pl

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Programu „Rozwój Sektorów Kreatywnych”

Playlista My Name Is New dostępna na streamach:
https://kayax.lnk.to/mynameisnew

Facebook:
https://www.facebook.com/mynameisnewpl/

Instagram:
www.instagram.com/mynameisnew.pl/

powrót

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Wybrane wydawnictwa

Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej [książka]
HEY
CDN [winyl]
Artur Rojek
Koncert w NOSPR
Paulina Przybysz
Chodź Tu

Najnowsze wydawnictwa

Nosowska
BASTA [winyl]
Marek Dyjak
GINTROWSKI
Paulina Przybysz
Chodź Tu [winyl]
Brodka
MTV Unplugged [winyl]
Brodka
MTV Unplugged z autografem [CD BOX]