Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Romantic Fellas i ich "Geisha" - premiera singla i teledysku

Opublikowano: 2017-12-01
item

Romantic Fellas o klipie "Geisha":

"Geisha" to zdecydowanie najdziwniejszy utwór Romantic Fellas. Opowiada o wulgarnym i prymitywnym wyobrażeniu kobiet, bierze pod lupę najgorsze samcze instynkty. W klipie postanowiliśmy podejść do tematu przewrotnie i pokazać, że nie wszystko jest tym, czym się z pozoru wydaje. W samym obrazie bardzo podoba nam się czołówka, jesteśmy dumni z choreografii i pięknej animacji. Naszym zdaniem to bardzo dobre zamknięcie rozdziału debiutanckiego "How To Be Romantic"!

Zespół Romantic Fellas powstał w 2015 roku z inicjatywy Ignacego Matuszewskiego, krakowskiego producenta, pianisty i kompozytora. Jego pasja do analogowych syntezatorów i notoryczne zbieractwo sprzętów zdefiniowało brzmienie Romantic Fellas nadając kompozycjom niepowtarzalny, lekko sarkastyczny charakter. Głosem zespołu został Kuba Bugała, krakowski wokalista, songwriter, który pokazał się fanom - przyzwyczajonym do jego autorskiego Further Away - z kompletnie innej strony. Do Kuby i Ignacego dołączyli Jacek Długosz – gitarzysta, znany ze współpracy z Adrianem Utley’em, Beatą Banasik czy Agathą; Justyn Małodobry – basista, producent, założyciel Lennox Row, członek Stanisław Słowiński Quartet, Gadabit; oraz Michał Pamuła – perkusista, członek Balkanscream, TAU czy Soflow.

Profesjonalne wykształcenie oraz wieloletnia przyjaźń pozwoliły ukończyć debiutancką płytę w zaledwie 4 miesiące od założenia zespołu. Album „How To Be Romantic” powstał w domowym studio Ignacego Matuszewskiego, który był odpowiedzialny za produkcję i miks wszystkich utworów.

Romantic Fellas to laureat zeszłorocznej edycji Festiwalu Młodych Talentów, w którym główną nagrodą było wydanie singla w Kayax.


Album Romantic Fellas "How To Be Romantic" dostępny na CD, MP3 i w streamingach: Kayax.lnk.to/HowToBeRomantic

ROMANTIC FELLAS
Facebook: www.facebook.com/romanticfellas
Instagram: www.instagram.com/romanticfellas

powrót

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Wybrane wydawnictwa

Artur Rojek
Koncert w NOSPR
HEY
CDN
Paulina Przybysz
Chodź Tu
Mery Spolsky
Miło Było Pana Poznać

Najnowsze wydawnictwa

Barbara Wrońska
Dom z ognia
Krzysztof Zalewski
Zalewski śpiewa Niemena
Bownik
Delfina