Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Smolik / Kev Fox "Run" - premiera singla!

Opublikowano: 2015-05-06


Prezentujemy pierwszy singiel projektu Smolik / Kev Fox! Utwór "Run" zapowiada wspólny album Smolika i Keva Foxa, który ukaże się jesienią tego roku.

"Run" jest dzisiaj Piosenką Dnia w Radiowej Trójce, możecie na nią również głosować na Liście Przebojów Trójki: http://bit.ly/1ENhRyc

Smolik o współpracy z Kevem Foxem:
Keva Foxa poznałem ponad pięć lat temu w bardzo szczególnych okolicznościach. Spędziliśmy razem wiele godzin na rozmowach o muzyce: w samochodach, hotelach, garderobach i barach podczas wspólnych podróży, kiedy to ja byłem gościem Keva na jego koncertach, a on na moich. W ubiegłym roku Kev pojawił się praktycznie na wszystkich koncertach, które graliśmy w Polsce. W tym czasie dojrzewał pomysł na wspólny album. Jesienią zabraliśmy się do pracy i oto jest pierwszy utwór. „RUN” przebył długą drogę i mamy nadzieję, że zabierze was w podróż nie krótszą niż ta, którą przebyliśmy my.


Kev Fox o utworze "Run":
"Run" is one of the songs from the record I am most proud of. It took the shortest time to write out of all the songs on the record and it was the obvious choice for the first single. I really like the final version there are so many layers there and so much depth to the sound. Put it on the stereo in your car, turn it up and go for a drive as the
sun goes down...

The idea behind the text is about the fear of being too comfortable, having nothing to insipre you and having to constantly search for that. Sometimes you find something or someone that just turns on that switch in your head and before you have time to enjoy the moment, its past and its time to move on. - tłumaczy Kev tekst "Run"

Oto najbliższe koncerty, podczas których będą wykonywane przedpremierowo utwory z nadchodzącej płyty.

20.05 Wrocław
21.05 Poznań
29.05 Łódź

Więcej szczegółów na temat koncertów TUTAJ

Oficjalny Facebook Smolik / Kev Fox:

powrót

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Wybrane wydawnictwa

Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej [książka]
HEY
CDN [winyl]
Artur Rojek
Koncert w NOSPR
Paulina Przybysz
Chodź Tu

Najnowsze wydawnictwa

Nosowska
BASTA [winyl]
Marek Dyjak
GINTROWSKI
Paulina Przybysz
Chodź Tu [winyl]
Brodka
MTV Unplugged [winyl]
Brodka
MTV Unplugged z autografem [CD BOX]