Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Pressroom

Zakopower - Święty stan

Opublikowano: 09.02.2016
"Święty stan" to trzeci singiel z ostatniego albumu Zakopower "Drugie pół". więcej

Patrick The Pan - Pikselove

Opublikowano: 07.12.2015
Zastanawiałeś się kiedyś ile czasu spędzasz dziennie ze swoim telefonem? Ile razy ominęło Cię coś pięknego, kiedy akurat przeglądałeś zdjęcia na różnych portalach społecznościowych? Nie przegap ważnych momentów, tylko przez nowy status albo nowy filmik zupełnie nieznanych Ci osób. Prawdziwe życie dzieje się w realu. więcej

Makabreski - Smalczyk Walczyk

Opublikowano: 30.11.2015
Już w styczniu premiera projektu muzyczno-filmowego "Makabreski".
W końcu dowiecie się kiedy tak na prawdę kończy się miłość albo jak wygląda cyrk, którego widownię stanowią zwierzęta... A tymczasem sprawdźcie co upolował pan Boguś.
Darz bór!
więcej

Smolik / Kev Fox - Run (Rawski & iRobot Remix)

Opublikowano: 20.11.2015
Pobierz najnowszy remix utworu "Run" projektu Smolik / Kev Fox w wykonaniu warszawskiego duetu Rawski & iRobot! więcej

HEY - Wczesna jesień (Live)

Opublikowano: 16.11.2015
Przedstawiamy "Wczesną jesień" - drugi singiel zespołu HEY promujący album "HEY w Filharmonii. Szczecin Unplugged", który ukazał się w czerwcu tego roku.
więcej

Zabrocki - Czemu wciąż jest czwartek feat. Katarzyna Nosowska

Opublikowano: 09.11.2015
Choć to poniedziałek to "Czemu wciąż jest czwartek”...dziś premiera nowego singla z debiutanckiej płyty „1+1=0” Marcina Zabrockiego, multiinstrumentalisty i wokalisty związanego wcześniej z takimi zespołami jak Pogodno czy Hey. Gościnnie w utworze zaśpiewała Katarzyna Nosowska.
więcej

MGO & Krzysztof Zalewski - Obracam w palcach złoty pieniądz

Opublikowano: 05.11.2015
Przedstawiamy nowy singiel Krzyśka Zalewskiego i Męskie Granie Orkiestry "Obracam w palcach złoty pieniądz", który jest nagraniem na żywo z jednego z koncertów Męskiego Grania podczas ostatniej trasy latem tego roku.
więcej

Sister Wood "Self Sabotage"

Opublikowano: 04.11.2015
„Self Sabotage” to trzeci singiel z debiutanckiego albumu SISTER WOOD. Płyta "Language Barriers" miała swoją premierę 23 marca. więcej

Smolik / Kev Fox - Mind The Bright Lights

Opublikowano: 21.10.2015
Przedstawiamy "Mind The Bright Lights" - drugi singiel promujący wspólny album Smolika i Keva Foxa. Premiera albumu już w ten piątek, 23 października. więcej

Zakopower - Drugie pół

Opublikowano: 19.10.2015
Przedstawiamy singiel "Drugie pół" Zakopower. To już drugi album promujący najnowszy album Zakopower o tym samym tytule. Autorem muzyki do piosenki i producentem całego nowego materiału jest Mateusz Pospieszalski, a tekst napisał członek zespołu Bartłomiej Kudasik.
więcej