Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Pressroom

Stonkatank - Give it a go

Opublikowano: 19.05.2015
Stonkatank to zwycięzcy Festiwalu Młodych Talentów 2014 w Szczecinie, w którym główną nagrodą było wydanie singla w Kayaxie!

Wykonawca: Stonkatank
Utwór: Give it a go
Tekst: Borys Kunkiewicz
Muzyka: Borys Kunkiewicz, Łukasz Tomczak
Czas: 03:33
więcej

Zabrocki "Boję się"

Opublikowano: 11.05.2015
"Boję się" to pierwszy singiel zapowiadający debiutancki album Zabrockiego. Premiera płyty "1+1=0" już we wrześniu tego roku. Gośćmi na albumie będą m.in. Katarzyna Nosowska, Czesław Mozil, czy Barbara Wrońska.
więcej

Smolik / Kev Fox "Run"

Opublikowano: 06.05.2015
"Run" to pierwszy singiel wspólnego projektu Smolika i Keva Foxa - premiera albumu już tej jesieni!

Utwór: Run
Wykonawca: Smolik / Kev Fox
Słowa: Kev Fox
Muzyka: Smolik, Kev Fox
Czas: 03:42
więcej

Patrick The Pan "Niedopowieści feat. Dawid Podsiadło"

Opublikowano: 27.04.2015
Patrick the Pan - Niedopowieści – posłuchaj:
https://youtu.be/GYyqha2Hf7o

Utwór: Niedopowieści feat. Dawid Podsiadło
Wykonawca: Patrick the Pan
Album: ...niczym jak liśćmi
Muzyka: Piotr Madej
Słowa: Piotr Madej
Czas: 03:52
więcej

KRÓL "Zaklęcie"

Opublikowano: 30.03.2015
Zaklęcie" to pierwszy singiel promujący najnowszy album KRÓLA "Wij", który ukaże się 13 kwietnia. więcej

SISTER WOOD - These Words

Opublikowano: 23.03.2015
Mądre głowy dyskutują w telewizji o plusach i minusach otwartych granic, a my swoje wiemy – dzięki temu, że świat się skurczył, rodzą się takie projekty jak Sister Wood! Perkusisty Łukasza Moskala w Polsce nikomu nie trzeba przedstawiać – jego gra napędza m.in. Zakopower i solowy skład Nosowskiej. Siostry Sarah i Rachel Wood od dekady zdobywają doświadczenie na brytyjskiej scenie. Połączył ich Londyn i miłość do podobnych brzmień: melodyjnych, lecz ambitnych, poszukujących, ale ujmujących. Dzisiaj ma premierę ich debiutancki album "Language Barriers" oraz drugi singiel zespołu do utworu "These Words".
więcej

Patrick the Pan - Dare

Opublikowano: 23.03.2015
Amerykanie z podziwem mówią o takich: self-made man. Piotr Madej, czyli Patrick the Pan, skomponował, zagrał, zaśpiewał i nagrał swój debiutancki album w zaciszu swojego krakowskiego pokoju, ale to wystarczyło, by zachwycić najpierw internetowych poławiaczy muzycznych skarbów, a w dalszej kolejności media i publiczność najważniejszych festiwali, od Open’era po OFF. Nic dziwnego: takie połączenie kompozytorskiego talentu i wrażliwości często się nie zdarza. Choć jego płyta „Something of an End” ma „koniec” w tytule, jesteśmy pewni, że to dopiero początek fascynującej muzycznej drogi. Tymbardziej, że 27 kwietnia ukaże się drugi album zatytułowany "...niczym jak liśćmi", a pierwszym singlem promującym to wydawnictwo jest utwór "Dare".

więcej

Sławek Jaskułke - Sea (single)

Opublikowano: 20.01.2015
Dwa single z ostatniego albumu Sławka Jaskułke "Sea". więcej

Agyness B. Marry - "Break Up Breakdown"

Opublikowano: 19.01.2015
"Break Up Breakdown" to pierwszy singiel Agyness B. Marry, który zapowiada jej debiutancki album. Premiera 24 lutego 2015!


więcej

Urszula Dudziak - "Moja Kolęda"

Opublikowano: 18.12.2014
Święta to magia podobnie jak muzyka, a  nie ma muzyki bez kolęd, kiedy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Niech te Święta będą najpiękniejsze, z nadzieją, że przyniosą to, na co czekamy wszyscy:  miłość, pojednanie i  związaną z tym wielką ulgę, radość i spełnienie wszystkich marzeń. Śpiewam dla Was, drodzy słuchacze, "Moją kolędę", która, moim skromnym zdaniem jest dźwięcznym  odbiciem świątecznej magii. - mówi Urszula Dudziak
więcej