Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Pressroom

Sara Brylewska - Wojny gwiezdne

Opublikowano: 12.03.2014
więcej

Artur Rojek - Beksa

Opublikowano: 25.02.2014
"Beksa" to pierwszy singiel zapowiadający solowy album Artura Rojka zatytułowany "Składam się z ciągłych powtórzeń. Za muzykę odpowiada Artur Rojek i Bartosz Dziedzic, tekst napisał Artur Rojek. Premiera albumu 8 kwietnia.
więcej

Krzysztof Zalewski - Zboża

Opublikowano: 12.02.2014
Drugi singiel ze świetnie przyjętej płyty Krzysztofa Zalewskiego „Zelig”: piosenka "Zboża". Romantyczny numer nawiązuje do klimatów niemenowskich. Niezwykle emocjonalne wykonanie wyróżnia się zarówno na płycie jak i na koncertach.
Autorem tekstu (jak wszystkich tekstów na płycie) jest Zalewski, a muzykę napisali Andrzej Markowski i Krzysztof Zalewski.
więcej

Hey - Z przyczyn technicznych

Opublikowano: 20.01.2014
"Z przyczyn technicznych" to czwarty singiel z najnowszej płyty HEY "Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan". Gościnnie w utworze wystąpiła Gaba Kulka, która napisała do niego tekst i zaśpiewała razem z Katarzyną Nosowską. więcej

Zakopower - Mędrcy Świata Monarchowie

Opublikowano: 12.12.2013
Utwór Mędrcy Świata Monarchowie pochodzi z dwupłytowego albumu (CD&DVD) Kolędowo, który zawiera 10 kolęd zaaranżowanych na skład Zakopower poszerzony o gości oraz 3 pastorałki zagrane przez kwartet góralski.
więcej

Krzysztof Zalewski - "Jaśniej"

Opublikowano: 07.11.2013
Przedstawiamy pierwszy singiel promujący najnowszy album Krzysztofa Zalewskiego „Zelig”!

więcej

Krzysztof Kiljański - "Kochać i być"

Opublikowano: 23.10.2013
"Kochać i być" to kolejny singiel z ostatniego albumu Krzysztofa "Powrót", do którego muzykę skomponował Jan Smoczyński, a tekst napisał Krzysztof Napiórkowski. więcej

Kayah - "Rebeka" i nowe piosenki

Opublikowano: 14.10.2013
Zapraszamy do zapoznania się z piosenką z nowego albumu Kayah. Jest to utwór zapowiadający nowe wydawnictwo Kayah „Transoriental Orchestra“, którego premiera już 5 listopada!

Do singla dołączamy jeszcze dwie piosenki „De Edad De Kinze Anyos“ oraz „El Eliyahu“ – te dodatkowe utwory świetnie prezentują różnorodność albumu „Transoriental Orchestra“.
Wszystkie trzy piosenki można pobrać i prezentować na antenie.
więcej

Urszula Dudziak - "Wookies Walk"

Opublikowano: 23.09.2013
"Wookies Walk" to utwór z najnowszego albumu Urszuli Dudziak pt."Wszystko Gra", który miał swoją premierą 13 września nakładem Kayaxu.
więcej

Krzysztof Kiljański - "Zapomnę"

Opublikowano: 20.08.2013
Krzysztof nagrał znakomitą autorską płytę „Powrót“, to właśnie z tego wydawnictwa pochodzi piosenka „Zapomnę“
więcej