Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Pressroom

Mery Spolsky - Liczydło

Opublikowano: 08.03.2018
Prezentujemy trzeci singiel Mery Spolsky - "Liczydło" promujący debiutancki album Artystki pt. "Miło Było Pana Poznać" (premiera 15 września).

więcej

Romantic Fellas - I'll Do It For You

Opublikowano: 02.03.2018
Zapraszamy do wysłuchania i prezentowania na antenie utworu "I'll Do It For You" promującego najnowszą EPkę zespołu Romantic Fellas.
więcej

Paulina Przybysz - Drewno

Opublikowano: 02.03.2018
Zapraszamy do zapoznania się z nowym singlem Pauliny Przybysz. To już trzecia piosenka wybrana do promocji albumu „Chodź tu”, który premierę miał 6 października 2017 roku.
więcej

Atanas Valkov i Kayah - Czarna Polana

Opublikowano: 26.02.2018
Czarna Polana to wyjątkowy projekt z pogranicza sztuki animacji, muzyki i tańca, opowiadający historię dwóch światów: człowieka i natury, w reżyserii Tomka Bagińskiego. Oprawę muzyczną przygotowali Kayah i Atanas Valkov, a choreografię Katarzyna Kizior.
więcej

Bownik - Franz Beckenbauer

Opublikowano: 19.01.2018
Polecamy najnowszy album BOWNIKA "Delfina", który jest pierwszym wydawnictwem zespołu z polskimi tekstami. 30 minut, 9 piosenek, które zwracają uwagę minimalizmem produkcji, wyrazistym śpiewem i tekstami.
więcej

Swiernalis - Chłopiec z papierosem

Opublikowano: 15.12.2017
Prezentujemy ostatni singiel SWIERNALISA "Chłopiec z papierosem" pochodzący z debiutanckiej płyty "DRAUMA".
więcej

Krzysztof Zalewski - Przyjdź w taką noc

Opublikowano: 11.12.2017
23. stycznia 2018 ukaże się nowa płyta Krzysztofa Zalewskiego. Nie będzie to jednak kolejna autorska płyta. Tym razem to projekt specjalny - album z piosenkami Czesława Niemena pt. "Zalewski śpiewa Niemena". Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest "Przyjdź w taką noc", gdzie w chórkach wystapiły siostry Przybysz - Paulina i Natalia
więcej

Artur Rojek - Długość dźwięku samotności

Opublikowano: 06.12.2017
Prezentujemy najnowszy singiel Artura Rojka "Długość dźwięku samotności" w wersji koncertowej pochodzący z ostatniej płyty Artysty "Koncert w NOSPR". więcej

Artur Rojek - Beksa

Opublikowano: 06.12.2017
Prezentujemy najnowszy singiel Artura Rojka "Beksa" w wersji koncertowej pochodzący z ostatniej płyty Artysty "Koncert w NOSPR".
więcej

Romantic Fellas - Geisha

Opublikowano: 24.11.2017
zapraszamy do wysłuchania i prezentowania na antenie singla "GEISHA" zespołu ROMANTIC FELLAS pochodzącego z debiutanckiej płyty "How To Be Romantic".
więcej