Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Pressroom

Artur Rojek - Cucurrucucú Paloma

Opublikowano: 29.09.2017
Zachęcamy do przesłuchania najnowszego singla "Cucurrucucú Paloma" - meksykańskiego evergreen'a w wersji Artura Rojka. Piosenka ta zapowiada płytę "Artur Rojek koncert w NOSPR", której premiera będzie mieć miejsce 3 listopada.
więcej

Zakopower & Atom String Quartet - TATA

Opublikowano: 28.09.2017
Polecamy singiel „TATA” - utwór, który pochodzi ze wspólnego albumu zespołu Zakopower & Atom String Quartet.
więcej

Krzysztof Zalewski - Podróżnik

Opublikowano: 25.09.2017
Prezentujemy premierę singla Krzysztofa Zalewskiego "Podróżnik", pochodzącego z albumu artysty pod tytułem "Złoto", który ukazał się w listopadzie ubiegłego roku.

więcej

Krzysztof Zalewski - Na drugi brzeg

Opublikowano: 25.09.2017
Z radością prezentujemy kolejną premierę singla Krzysztofa Zalewskiego "Na drugi brzeg", pochodzącego z albumu artysty pod tytułem "Złoto", który ukazał się w listopadzie ubiegłego roku.
więcej

Paulina Przybysz - Pirx

Opublikowano: 22.09.2017
Przedstawiamy drugi singiel zapowiadający album Pauliny Przybysz "Chodź Tu". Premiera płyty już 6 października! Po raz pierwszy Artystka występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, bo jak sama mówi "ma coś konkretnego do powiedzenia". Taka będzie płyta, taki był pierwszy singiel "Dzielne Kobiety" i taki właśnie jest "Pirx".

więcej

HEY - gdzie Jesteś, gdzie jestem

Opublikowano: 14.09.2017
Z okazji 25-lecia istnienia zespołu HEY i jubileuszowej trasy FAYRANT, Artyści przygotowali specjalny prezent dla swoich fanów. Jest nim nowy singiel "gdzie Jesteś, gdzie jestem?", zapowiadający także dwupłytowy jubileuszowy album zespołu, który pojawi się w październiku b.r. nakładem wytwórni Kayax.

więcej

Mery Spolsky - Alarm

Opublikowano: 08.09.2017
"Alarm" to już drugi singiel MERY SPOLSKY promujący debiutancki album Artystki pt. "Miło Było Pana Poznać" (premiera 15 września). Premierze singla towarzyszy teledysk (reżyseria i montaż: Alan Kępski, zdjęcia: Maciej Domagalski) zrealizowany podczas wizyty Artystki w Tokyo.

więcej

SMOLIK // KEV FOX - Queen of Hearts feat. Barbara Wrońska

Opublikowano: 14.07.2017
Zapraszamy do wysłuchania i prezentowania na antenie najnowszej wersji singla SMOLIK // KEV FOX - Queen of Hearts z udziałęm Barbary Wrońskiej.
więcej

Julia Wieniawa - Oddycham

Opublikowano: 23.06.2017
„Oddycham” to najnowszy singiel Julii Wieniawy, zapowiadający jej debiutancką płytę, nad którą obecnie pracuje. Po sukcesie, jaki przyniósł elektroniczno-popowy utwór „Na Zawsze”, Julia postanowiła nagrać coś bardziej emocjonalnego.
więcej

Romantic Fellas - I Wonder

Opublikowano: 23.06.2017
Polecamy premierę singla „I Wonder" zespołu Romantic Fellas, pochodzącego z debiutanckiej płyty "How To Be Romantic".
więcej