Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Pressroom

Makabreski - Zgniłek

Opublikowano: 19.09.2016
Po premierze albumu Makabreski, zapraszamy do obejrzenia i posłuchania siódmego odcinka tego projektu! Tym razem coś o miłości... aż po grób.

więcej

Swiernalis - Dzikie palmy

Opublikowano: 12.09.2016
Swiernalis to 27-letni elegant nihilista. Jego życie to gotowy scenariusz smutnego dramatu, którego fragmenty można poznać wsłuchując się w teksty, jak i opowieści snute niskim głosem podczas koncertów.

Drugi singiel z albumu "Drauma" zatytułowany "Dzikie palmy" opowiada historię niezwykłej i toksycznej fascynacji dwojga ludzi.

więcej

Bownik - Inside My Tail

Opublikowano: 17.08.2016
Pierwszy singiel naszego nowego Artysty - Bownik "Inside My Tail" więcej

PIONA - Lawina feat. Ptakova

Opublikowano: 06.07.2016
"Lawina" z gościnnym udziałem Ptakovej to pierwszy singiel duetu PIONA, który tworzą Rawski i iRobot - warszawscy producenci, remixerzy i didżeje.

więcej

Smolik / Grosiak / Miuosh - Alunia / Grosiak

Opublikowano: 05.07.2016
W 72. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego Muzeum Powstania Warszawskiego zaprosiło do współpracy artystę, który od lat jest na polskim rynku synonimem oryginalności i jakości, jednego z najlepszych polskich producentów - Smolika. Efektem tej współpracy jest płyta „Historie” Smolika z gościnnym udziałem Natalii Grosiak i Miuosha.

Pierwszym singlem promującym ten album jest "Alunia / Grosiak", do którego tekst stworzyła i wykonała Natalia Grosiak.
więcej

DJ Inox & Nick Sinckler - Na językach feat. Kayah (Inox Future Remix)

Opublikowano: 21.06.2016
Mamy dla Was specjalny, klubowy remix przeboju "Na językach" w wykonaniu DJ Inox'a i Nick'a Sinckler'a z gościnnym udziałem Kayah! Oprócz wersji podstawowej, posłuchajcie też Inox Future Remix! więcej

DJ Inox & Nick Sinckler - Na językach feat. Kayah

Opublikowano: 21.06.2016
Mamy dla Was specjalny, klubowy remix przeboju "Na językach" w wykonaniu DJ Inox'a i Nick'a Sinckler'a z gościnnym udziałem Kayah!
więcej

Swiernalis - Sierść

Opublikowano: 20.06.2016
Prezentujemy "Sierść", czyli najnowszy singiel nowego Artysty Kayaxu - Swiernalisa, znanego wcześniej pod pseudonimem Lord & The Liar.
więcej

tsar - sabre

Opublikowano: 14.06.2016
"sabre" to nowy singiel zespołu tsar, laureatów 9. Festiwalu Młodych Talentów - Nowa Energia 2015 w Szczecinie! Główną nagrodu w Festiwalu jest wydanie singla w naszej wytwórni.
więcej

KRÓL - Dla zabawy

Opublikowano: 07.06.2016
Przedstawiamy „Dla zabawy” - drugi singiel promujący ostatni album KRÓLA "Przez sen". więcej