Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Pressroom

Smolik / Kev Fox - Run (Rawski & iRobot Remix)

Opublikowano: 20.11.2015
Pobierz najnowszy remix utworu "Run" projektu Smolik / Kev Fox w wykonaniu warszawskiego duetu Rawski & iRobot! więcej

HEY - Wczesna jesień (Live)

Opublikowano: 16.11.2015
Przedstawiamy "Wczesną jesień" - drugi singiel zespołu HEY promujący album "HEY w Filharmonii. Szczecin Unplugged", który ukazał się w czerwcu tego roku.
więcej

Zabrocki - Czemu wciąż jest czwartek feat. Katarzyna Nosowska

Opublikowano: 09.11.2015
Choć to poniedziałek to "Czemu wciąż jest czwartek”...dziś premiera nowego singla z debiutanckiej płyty „1+1=0” Marcina Zabrockiego, multiinstrumentalisty i wokalisty związanego wcześniej z takimi zespołami jak Pogodno czy Hey. Gościnnie w utworze zaśpiewała Katarzyna Nosowska.
więcej

MGO & Krzysztof Zalewski - Obracam w palcach złoty pieniądz

Opublikowano: 05.11.2015
Przedstawiamy nowy singiel Krzyśka Zalewskiego i Męskie Granie Orkiestry "Obracam w palcach złoty pieniądz", który jest nagraniem na żywo z jednego z koncertów Męskiego Grania podczas ostatniej trasy latem tego roku.
więcej

Sister Wood "Self Sabotage"

Opublikowano: 04.11.2015
„Self Sabotage” to trzeci singiel z debiutanckiego albumu SISTER WOOD. Płyta "Language Barriers" miała swoją premierę 23 marca. więcej

Smolik / Kev Fox - Mind The Bright Lights

Opublikowano: 21.10.2015
Przedstawiamy "Mind The Bright Lights" - drugi singiel promujący wspólny album Smolika i Keva Foxa. Premiera albumu już w ten piątek, 23 października. więcej

Zakopower - Drugie pół

Opublikowano: 19.10.2015
Przedstawiamy singiel "Drugie pół" Zakopower. To już drugi album promujący najnowszy album Zakopower o tym samym tytule. Autorem muzyki do piosenki i producentem całego nowego materiału jest Mateusz Pospieszalski, a tekst napisał członek zespołu Bartłomiej Kudasik.
więcej

KRÓL - Za nimi (Radio edit)

Opublikowano: 14.10.2015
"Za nimi" to drugi, po świetnie przyjętym "Zaklęciu", singiel promujący drugi solowy album KRÓLA "Wij". Za muzykę i tekst, tak jak na całej płycie, odpowiada Błażej Król.
więcej

Zabrocki - Mentolowy dym

Opublikowano: 22.09.2015
„Mentolowy dym” to trzeci, po „Boję się” i „Herbu warkoczyk”, singiel promujący debiutancki album Zabrockiego „1+1=0”. Pierwsza solowa płyta Marcina Zabrockiego zbiera świetne recenzje dziennikarzy muzycznych. Na albumie wśród gości pojawia się m.in. Katarzyna Nosowska, czy Czesław Mozil.

Utwór: Mentolowy dym feat. J.H. Sokołowska
Wykonawca: Zabrocki
Album: 1+1=0
Muzyka: Marcin Zabrocki
Słowa: Marcin Zabrocki
Czas: 03:03
więcej

KRÓL - Za nimi (Ptaki Remix)

Opublikowano: 08.09.2015
Prezentujemy utwór „Za nimi” KRÓLA w remixie duetu Ptaki! więcej