Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Aktualności

Smolik // Kev Fox w Studio Real World

Opublikowano: 2019-12-06


Już jutro rozpoczyna się trasa koncertowa "THE ALL SAINTS TOUR", która będzie ostatnim etapem promocji "Queen of Hearts" duetu Smolik // Kev Fox.   Z tej okazji artyści przygotowali niespodziankę w postaci wideo, pokazującego od kulis pracę nad wydawnictwem, które zostało zrealizowane w legendarnym Studio Real World Petera Gabriela.

Queen of Hearts" to EP-ka, która jest ostatnią muzyczną wizytówką duetu SMOLIK // KEV FOX. Wydawnictwo miało swoją premierę w wrześniu 2018, ale to właśnie teraz, w przeddzień startu grudniowej trasy koncertowej „THE ALL SAINTS TOUR”,  artyści postanowili podzielić się filmem z prac nad materiałem, który realizowany był w legendarnym, należącym do Petera Gabriela Real World Studios. Pracę muzyków w studiu podpatrywał reżyser Paweł Orwat oraz operator Patryk Jordanowski. Powstał mini-dokument pokazujący od kulis pracę nad poszczególnymi utworami z "Queen of Hearts". Efekt  można obejrzeć w poniższym wideo:

To jednak nie koniec niespodzianek dla fanów duetu! Artyści już jutro rozpoczynają trasę koncertową "THE ALL SAINTS TOUR", w ramach której wystąpią na żywo w sześciu polskich miastach. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych wydarzeń można znaleźć na fanpage Smolik // Kev Fox.Posłuchaj EP "Queen of Hearts":

Smolik // Kev Fox:

Facebook:
Instagram:

powrót

Połącz się z nami

Spotify YouTube Facebook
Allegro Instagram Google+

Artyści

więcej

Nadchodzące wydarzenia

następne

Wybrane wydawnictwa

Natalia Przybysz
Jak Malować Ogień [winyl]
Urszula Dudziak
Wyśpiewam Wam Więcej [książka]
HEY
CDN [winyl]
Artur Rojek
Koncert w NOSPR

Najnowsze wydawnictwa

WATAHA
Karolina Czarnecka - Cud
Natalia Przybysz
Jak Malować Ogień
Mery Spolsky
DEKALOG SPOLSKY
Kroki
Controlled Chaos