Arek Kłusowski

manager

Maciej Pilarczyk

+48602675514

@: maciej.pilarczyk@kayax.pl

Arek Kłusowski

Wokalista, tekściarz, kompozytor.
Jeden z najoryginalniejszych głosów w Polsce (kontratenor). Laureat 3. miejsca w programie The Voice of Poland.
Jest autorem ponad 100 piosenek, które zdobywały szczyty list przebojów w kraju. Pisał m.in. dla Ewy Farnej, Dody, Justyny Steczkowskiej czy Julii Wieniawy.

Na swoim koncie ma dwa albumy. Przy debiutanckim „Po Tamtej Stronie” pracował wspólnie m.in. z Darią Zawiałow. Krążek został dostrzeżony przez krytyków muzycznych i zaowocował zaproszeniami na takie festiwale jak Fest Festiwal, Open’er Festival czy Spring Break. Największym sukcesem z albumu okazał się utwór “Rocznik 92”, który został przez wielu uznany za hymn pokolenia milenialsów.

W 2021 roku wydał świetnie przyjęty singiel pt. „Antarktyda”. Drugim singlem zapowiadającym album był „Idealny Syn”, który szybko podbił ogólnopolskie radiostacje i stał się przebojem wakacji.
Arek wystąpił na dwóch letnich festiwalach emitowanych na żywo w telewizji – Top of The Top Festiwal w TVN oraz RMF Hit Festiwal w Polsat. Drugi album Arka Kłusowskiego zatytułowany “Lumpeks” miał premierę 21 maja i szybko trafił na listę OLIS – najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Na „Lumpeksie” znajdował się m.in. duet z Mery Spolsky „Dzieci z prowincji”. Pod koniec roku Arek przygotował dla fanów kolejną niespodziankę – wzruszającą balladę „Niech Zimy nie będzie” w duecie z Kayah.

W styczniu 2023 premierę miał nowy singiel Arka Kłusowskiego „Najsmutniejszy człowiek świata”, który zwiastuje nowy album, którego premiera odbędzie się w sierpniu.

Artysta zadebiutował już koncertowo z nowym materiałem na tegorocznej edycji „Next Festival” w Poznaniu. W wakacje będziemy mieli okazje zobaczyć go także na „Letnich Brzmieniach” czy „Męskim Graniu.”

/ klipy

/ newsy

Do sieci trafił właśnie nowy singiel Arka Kłusowskiego zatytułowany „Najsmutniejszy człowiek świata”. Utwór zapowiada kolejny, ważny rozdział w twórczości artysty […]

/WIĘCEJ

Z okazji rocznicy wydania albumu „Lumpeks” Arek Kłusowski przygotował muzyczne niespodzianki. Posłuchajcie remixu wielkiego hitu Arka „Idealny syn” w wykonaniu producenta Szatta. […]

/WIĘCEJ

Dziś premiera nowego albumu Arka Kłusowskiego. “Lumpeks” to drugi, autorski krążek artysty, który składa się z 11 utworów w klimacie letniego, […]

/WIĘCEJ

Dzisiaj do sieci trafił „Idealny syn” – drugi, po świetnie przyjętej „Antarktydzie”, singiel zapowiadający nowy album Arka Kłusowskiego. Utworowi towarzyszy […]

/WIĘCEJ

/ wydawnictwa

Music 4 Queers & Queens
SKLEP