/

Managment

Kayax Tomasz Grewiński

ul. Obrońców 2B, 03-933 Warszawa

tel. +48 22 617 11 37

NIP 526-140-84-70

/

Wydawnictwo

Kayax Production & Publishing Sp. z o.o.

ul. Obrońców 2B, 03-933 Warszawa

tel. +48 22 617 11 37

NIP 525-22-25-818


Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00

/

Materiały Demo

Materiały DEMO prosimy przesyłać

wyłącznie poprzed formularz online

oraz stronę

Nie odpowiadamy na materiały demo wysyłane tradycyjną pocztą

ZESPÓŁ

ZESPÓŁ

Kayax to pierwsza w Polsce firma w branży muzycznej pracująca w modelu 360 stopni, czyli zajmująca się artystami na wszystkich poziomach ich działalności, od reprezentowania ich interesów na zasadach managementu, przez promocję, marketing, PR, bookowanie ich występów, reprezentowanie praw autorskich twórców, aż po wydawanie ich płyt i dystrybucję cyfrową. Formalnie są to dwie firmy: Kayax, to management i agencja koncertowa, a Kayax Production & Publishing, to wytwórnia płytowa i publishing. Obecnie Kayax ma pod swoją opieką 24 twórców, a w biurze na Saskiej Kępie pracuje ponad dwudziestu doświadczonych managerów i ludzi od promocji, marketingu, mediów społecznościowych, dystrybucji cyfrowej, praw autorskich i publishingu.

/ Dyrektor Generalny

Tomik Grewiński

tel.: +48 22 617 11 37

e-mail: tomik@kayax.pl

/ marketing i dystrybucja

Head of Marketing

Katarzyna Czechowska

tel.: +48 604 249 695

e-mail: katarzyna@kayax.pl

Head of Promotion

Joanna Rawska

tel.: +48 691 696 322

e-mail: asia@kayax.pl

Marketing Manager

Kaśka Stokłosa

tel.: +48 792 894 394

e-mail: kaska@kayax.pl

Social Media Manager

Artur Klimczak

tel.: +48 661 055 763

e-mail: artur@kayax.pl

My Name Is New & Marketing Specialist

Maria Dudek

tel.: +48 791 221 998

e-mail: maria@kayax.pl

A&R & Project Manager

Daniel Kuśmierzak

tel.: +48 602 598 567

e-mail: daniel@kayax.pl

Digital Distribution Assistant

Anna Grotek

tel.: +48 796 601 777

e-mail: anna@kayax.pl

/ biuro

Główna Księgowa

Magdalena Studzińska

tel.: +48 506 183 120

e-mail: ksiegowosc@kayax.pl

Licensing & Royalty Manager

Katarzyna Kołodziejska

tel.: +48 601 416 514

e-mail: kasia@kayax.pl

Office Manager

Anna Podlewska

tel.: +48 504 734 655

e-mail: biuro@kayax.pl

/ sklep z muzyką

Brand Manager

Maciej Skowroński

tel.: +48 505 493 283

e-mail: maciek@kayax.pl

/ Producenci i Managerowie Artystyczni

Artist & Product Manager

Barbara Budniok

tel.: +48 601 090 915

e-mail: barbara@kayax.pl

Artist & Product Manager

Jarek Czechowski

tel.: +48 660 739 999

e-mail: jarek@kayax.pl

Artist & Product Manager

Agata Furmanek

tel.: +48 608 650 987

e-mail: agata@kayax.pl

Artist & Product Manager

Marek Gajewski

tel.: +48 601 925 162

e-mail: marek@kayax.pl

Artist & Product Manager

Robert Gajewski

tel.: +48 609 219 906

e-mail: robert@kayax.pl

Artist & Product Manager

Anna Galiczak

tel.: +48 608 695 959

e-mail: ania@kayax.pl

Artist & Product Manager

Maciej Grygiel

tel.: +48 606 469 447

e-mail: maciej@kayax.pl

Artist & Product Manager

Marta Kutermak

tel.: +48 602 776 673

e-mail: marta@kayax.pl

Artist & Product Manager

Rafał Podlewski

tel.: +48 606 431 255

e-mail: rafal@kayax.pl

Artist & Product Manager

Agnieszka Samitowska

tel.: +48 782 482 947

e-mail: aga@kayax.pl

Artist & Product Manager

Asia Sobesto

tel.: +48 606 254 008

e-mail: asiasobesto@kayax.pl