FAUSTYNA MACIEJCZUK

manager

Marta Bielawska

+48 694 985 537

@: marta.bielawska@kayax.pl

booking manager

Maciej Fabisiak

+48 530 773 550

@: maciej.fabisiak@kayax.pl

FAUSTYNA MACIEJCZUK

Jedna z najciekawszych artystek młodego pokolenia dołącza do managementu wytwórni Kayax. Faustyna Maciejczuk – bo o niej mowa – to wokalistka, autorka tekstów, producentka, skrzypaczka i wizjonerka. 

Faustyna Maciejczuk zadebiutowała w 2021 roku minialbumem „Przebudzenie”, wydanym nakładem FONOBO Label. Zgromadzone na nim utwory niosą bezpretensjonalne przesłanie – nigdy nie dorośnij. Jesienią kolejnego roku Faustyna podsumowała swoją pracę twórczą w albumie niekonceptualnym „baby blue”, który skupia się wokół tematu nauki wyrażania oraz akceptacji człowieczeństwa. To elektryzująca nowela na temat bycia tu i teraz, prezentująca poszukiwania odpowiedzi na temat tego, czym jest strefa komfortu, jak z niej wyjść przełamując swoje lęki czy jak ją docenić, uszanować, pielęgnując poczucie miłości do samej siebie. Eklektyczne w charakterze utwory, spaja niezwykła wrażliwość, dojrzałość, a także ambicje artystki, która zaprezentowała się również w roli producentki.

Pewna siebie i zdeterminowana, swoją osobowością przyciągnęła do siebie 280 tysięcy odbiorców z całego świata, ceniących oryginalność, wrażliwość i humor Faustyny Maciejczuk. Teraz artystka pracuje nad kolejnym projektem muzycznym, w którym obraz i performance, będą równie istotne, co dźwięk i słowo.

/ klipy

/ newsy

Faustyna Maciejczuk – jedna z najciekawszych artystek młodego pokolenia, dzieli się z fanami nowym singlem! Od dziś dostępny jest jej […]

/WIĘCEJ

Jedna z najciekawszych artystek młodego pokolenia dołącza do managementu wytwórni Kayax. Faustyna Maciejczuk – bo o niej mowa – to […]

/WIĘCEJ