RUBENS

manager

Anna Galiczak

+48 608 695 959

@: ania@kayax.pl

RUBENS

Rubens to artysta, obecny na scenie muzycznej już od ponad dekady. Jednak dopiero niedawno zdecydował się na solowy debiut, wydany nakładem Sony Music Poland. Teraz dołącza do managementu wytwórni Kayax!

Na początku kwietnia 2022 roku Rubens wydał EP-kę „Wynoszę się”. Kilka miesięcy później – w listopadzie światło dzienne ujrzał jego złożony z 12 utworów album „Piosenki, których nikt nie chciał”. Krążek promowały single „Wszystko OK?” oraz „Jakoś trzymam się”.

Rubens występował na scenie z Dawidem Podsiadłą, Darią Zawiałow, Vito Bambino oraz innymi czołowymi polskimi artystami. Podczas pandemii, kiedy wstrzymano koncerty, Piotr Rubik (bo tak brzmi jego prawdziwe nazwisko) zaszył się w swoim domowym studio i zaczął tworzyć utwory na własne konto. Jak sam mówi, był to dla niego sposób na ucieczkę od wszechogarniającego chaosu, spowodowanego pandemią. Stworzył materiał niebanalny i alternatywny z naleciałościami Arctic Monkeys, Tame Impala czy ukochanego Radiohead.

/ klipy

/ newsy

Rubens i jego zespół pakują do białego kabrioletu rockowe gitary i zabierają słuchaczy do roku 1983, w którym to polska […]

/WIĘCEJ

/ wydawnictwa

RUBENS – „PIOSENKI, KTÓRYCH NIKT NIE CHCIAŁ” WINYL Z AUTOGRAFEM
SKLEP
RUBENS – „PIOSENKI, KTÓRYCH NIKT NIE CHCIAŁ” CD Z AUTOGRAFEM
SKLEP