Sarsa

manager

Barbara Budniok

+48 601 090 915

@: barbara@kayax.pl

Sarsa

Sarsa to artystka, która przebyła długą drogę. Swoje muzyczne poszukiwania rozpoczęła od alternatywnych i często eksperymentalnych projektów, udzielając się między innymi w takich zespołach jak Sarsa Parilla czy Fluktua. Dzięki udziałowi w telewizyjnym show zwróciła na siebie uwagę szerokiej publiczności. W programie wyróżniła się oryginalną barwą głosu, nieszablonowymi interpretacjami i wyrazistym wizerunkiem.

W 2015 roku ukazał się jej debiutancki, solowy singiel „Naucz mnie”. Utwór szybko stał się przebojem, przez sześć tygodni z rzędu zajmował 1. miejsce na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich rozgłośniach radiowych oraz uzyskał status diamentu. 

Jej teledyski liczą setki milionów wyświetleń, a debiutancki krążek zatytułowany „Zapomnij mi” pokrył się platyną. Kolejne albumy „Pióropusze” i „Zakryj” uzyskały status złotej płyty. 

Po latach spektakularnych sukcesów artystka zdecydowała się na odważny krok i woltę wizerunkową. W 2022 roku wydała, stworzony we współpracy z Marcinem Borsem, Pawłem Smakulskim oraz Jackiem „Budyniem” Szymkiewiczem, rockowo-nostalgiczny album „Runostany”.

Ale to dopiero początek powrotu artystki do jej alternatywnych korzeni. Pod koniec 2022 Sarsa powiększyła szeregi artystów wytwórni Kayax i zapowiedziała nowy materiał. W sieci pojawił się melorecytowany manifest „Prolog 5 minut” i postpunkowy duet ze Zdechłym Osą „Balet”. 

/ klipy

/ newsy

Po zagadkowym “Prologu” i postpunkowym “Balecie” Sarsa dalej eksploruje alternatywne brzmienia. Tętniące bitem “Ciasto” to kolejny element układanki nadchodzącego albumu […]

/WIĘCEJ

Nieraz w informacjach prasowych dotyczących premier muzycznych, szumnie ogłasza się „nowy rozdział” w karierze artysty. W przypadku Sarsy, to nie […]

/WIĘCEJ

Posłuchaj „Prolog 5 minut”

/WIĘCEJ

Sarsa znowu zaskakuje – prosto z lasu, miejsca pełnego inspiracji. Artystka wraca z nowym singlem i rozpoczyna managementową współpracę z […]

/WIĘCEJ