26.09.2022
17 grudnia – koniec Zabawy! Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na ostatni, wyjątkowy koncert Zalewskiego promujący album „Zabawa”

Ta „Zabawa” nie jest dla dziewczynek. Dla chłopczyków też nie. „Zabawa” jest płytą dorosłą. To przemyślenia mężczyzny, nad którego głową zawisł cień. Który mimo to – a może właśnie dlatego – gra, śpiewa i tańczy. Bawi się. Na przekór czasom, ale nie ludziom wbrew. Po dwóch intensywnych latach nadszedł jednak czas na… koniec zabawy. Grudniowy koncert będzie nie tylko pożegnaniem Zalewskiego z materiałem z tej płyty, ale również z fanami i graniem na żywo przed dłuższą przerwą artysty. 

Potrzeba kontaktu z publicznością̨ to nieodłączny element życia Krzysztofa Zalewskiego. To, że jest człowiekiem orkiestrą, który nie może żyć bez sceny – wiedzą już̇ wszyscy. W 2020 r. ukazał się jego ostatni autorski album zatytułowany – „ZABAWA”, który promowały single: „Annuszka”, „Tylko nocą”, „Wszystko będzie dobrze” oraz tytułowa „Zabawa”. Z tym materiałem Zalewski w samym tylko 2021 r. zagrał ponad 100 koncertów.

„Zabawa” nie zrodziła się z beztroski. – Wręcz przeciwnie – bierze się z niepokoju, ale i przekory. – Trzeba tańczyć za wszelką cenę, nawet wbrew sobie, wbrew nastrojowi – twierdzi Krzysztof Zalewski. Po wysłuchaniu tego słodko-gorzkiego albumu trudno nie przyznać mu racji.

Świetnie przyjęty przez publiczność album doceniła również branża (4 Fryderyki) jak  i dziennikarze muzyczni. 

Album Krzysztofa Zalewskiego to płyta nie tylko dojrzałego muzyka, ale też dojrzałego człowieka. Bogatsza od poprzednich w taneczne rytmy oraz w przemyślenia, jak powinniśmy sobie radzić w konfrontacji ze złym światem – tak o „Zabawie” pisał Jarek Szubrycht z Gazety Wyborczej.

Rok 2021 to premiera albumu „ZALEWSKI MTV UNPLUGGED” z premierowym utworem „Ptaki”, rok 2022 przyniósł ogromną 22-koncertową trasę z tym materiałem – to była czysta radość z grania, z kontaktu z publicznością, ze spotkania z zaproszonymi gośćmi. Lato 2022 to udział Zalewskiego w roli jednego z dyrektorów artystycznych w trasie Męskie Granie, cyklu Letnie Brzmienia oraz koncert „Zalewski i Przyjaciele” w ramach Earth Festival, do którego zostali zaproszeni wszyscy muzyczni przyjaciele artysty.

Teraz nadszedł czas na refleksję, czas na oddech i zebranie myśli… Ale zanim to nastąpi, zapraszamy Was 17 grudnia na Torwar, by wspólnie z Zalewskim ten ostatni raz wykrzyczeć słowa: Taaaaaaańcz!!! na całe gardło.
To będzie wyjątkowe show, niecodzienna produkcja, dwie sceny i cała plejada znakomitych gości. 
Szczegóły będziemy ujawniać na bieżąco.
Nie może Was tam zabraknąć! Do zobaczenia!

Zalewski – KONIEC ZABAWY

17 grudnia 2022 r. (sobota), godz. 20.00

COS Torwar, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa 

Bilety w cenach: miejsca stojące – 99 zł (I pula), 129 zł (II pula); miejsca siedzące – 169 zł (strefa A), 139 zł (strefa B), 99 zł (strefa C).
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste. 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

/ przeczytaj także

Dziś premierę ma krótki film dokumentalny przedstawiający proces realizacji i nagrywania albumu „Belly Of The Whale”, który był pierwszym długogrającym […]

/WIĘCEJ

Dziś premiera utworu “Moja droga” w wykonaniu Brodki, Hadesa oraz 2K88. To pierwsza muzyczna zapowiedź albumu “WAWA”, uświetniającego 80. rocznicę […]

/WIĘCEJ

Daria Zawiałow, Mrozu oraz Kacperczyk, czyli Męskie Granie Orkiestra 2024, nagrali utwór „Wolne Duchy”, promujący tegoroczną, 15. już, edycję kultowej […]

/WIĘCEJ

Platforma streamingowa Max startuje w Polsce już 11 czerwca. To właśnie z tej okazji Katarzyna Nosowska, na zaproszenie serwisu, napisała […]

/WIĘCEJ